NVIDIA GeForce 6600 256 MBDDR TurboForce

Witam.Mam problem!!Nieznam sie zabardzo na komputerach więc prosze o dobre rady.Wszoraj kupiłem synowi kerte graficzną jak w temacie i gdy gra on w Need For Speed Most Wanted to wyskakują jakieś plamki i kreski poczym resetuje się komputer.Niewiem co mam zrobić.

Dziękuje za odpowiedzi.

Wada karty graficznej, albo syn już ją zaczął podkręcać… To albo to, przy założeniu, że wcześniej było wszystko OK.

jeśli jest to karta z chłodzeniem pasywnym (bez coolera) to prawdopodobnie za bardzo się grzejej w Most Wanted :slight_smile: jeśli ma wiatraczek to raczej będzie to co pisze Pawek

trzeba przeinstalowac sterowniki założyć lepsze chłodzenie, jeśli to nie pomoże to zawieść kartę do serwisu :smiley:

moim zdaniem pański syn kombinował z podkręcaniem bo jeśli to nowa karta to nie powinna sie przegrzewać przy Most Wanted!! :stuck_out_tongue:

Witam ponownie.Karta nie była kręcona.Założone jest chłodzenie pasywne ZALMANA (orginalnie).A czy to może być od AGP??(np.FAST WRITE)

Moim zdaniem najpierw powinieneś pozbyć sie sterownika od AGP

aby upewnić sie ,że artefakty wyskakują z winy karty.Jeżeli błędy nie ustąpią będzie oznaczać to, że wina tkwi w karcie. Dziwnym jest to, że na karcie jest chłodzenie Zalman z ciepłowodem, a wyskakują artefakty,

czyli efekt zawysokiego taktowania lub zbyt wysokiej temperatury.

Noto do ROBOTY:)

ale ja się natym nieznam :oops:

Tak :slight_smile: np. mój radek 9600 szaleje z fast write :slight_smile:

A jak sprawdzić temperature na tej karcie??

prawym myszy na pulpicie i wejdź we właściwości karty graficznej i powinna być taka zakładka jak ustawienia temperatury

Ja tak, czy tak odniósłbym kartę i powiedział sprzedawcy o problemie. To w jego interesie jest pomóc.

Dziękuje za pomoc wymieniłem na GT :smiley: