NVIDIA GeForce 8400M GS - problem ze sterownikami

Cześć,

Moja karta graficzna: NVIDIA GeForce 8400M GS, Laptop: HP Pavilion dv6871us, Windows Vista.

Ściągnełem sterowniki ze strony nvidia, odinstalowałem stare, chciałem zainstalować nowe ale pojawił się błąd przy instalacji:

“Program instalacyjny NVIDIA nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem. Program instalacyjny zakończy pracę.” pobrałem odpowiednie sterowniki ( zaznaczyłem Windows Vista, 32 bity, seria 8) ale nie działają. Teraz proszę was o pomoc gdyż odinstalowałem stare, a nie moge znaleźć innych które by działały :(.

z!pPy ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Najpierw Chipset

potem Grafika

(a może Masz grafikę intela: Klik)

Ok, ściagam je, zainstaluje i napisze czy działa.

W dniu 29.06.2008 , o godzinie 15:42 został dopisany post przez z!pPy

@cosik_ktosik co ty mi tu za sterowniki dajesz do intela ? przeciez wyraznie napisalem ze mam NVIDIA GEFORCE

przecież podał ci do dżiforsa :slight_smile:

GRAFIKA

zainstaluj przed tym stery do Chipsetu które podał ci cosik_ktosik

z!pPy , podałem jedne i drugie. Wiem, że pisałeś, ale ten laptop miał geforce lub Intel. Podałem te drugie na wszelki wypadek. Mówisz, że Nvidia się nie instaluje, więc może może nawet nie wiesz, że Masz Intela. Po to napisałem ten fragment w nawiasach.

Ok dzieki wszystko działa, ale moj problem nadal nie został rozwiązany ale to do innego topicu :). Można zamknąć.

A jaki to problem, bo tu chodziło tylko o sterowniki?