Nvidia geforce 9600GT - nie można zainstalowac sterowników

Witam mam problem z moją kartą graficzną. Miałem Windows 7 ale po pewnym czasie użytkowania wyskakiwały mi bluescreeny których nie dało się przeczytac ponieważ od razu się zamykały. Więc przesiadłem się na XP którego bardziej wolę używac. Przy czystej instalacji [ze strony komputera nie windowsa] było ok ale gdy już komputer się zrestartował i gdy tło instalacji wyglądało inaczej też wyskakiwały mi bluescreeny stwierdziłem że to karta grafiki więc wyłączyłem tą wbudowaną w płytę główną było już lepiej zainstalowałem XP i zacząłem instalowac sterowniki wszyskie się zainstalowały ale gdy instalowałem od karty graficznej wyskoczył bluescreen z problemem z kartą grafiki windows sie potem nie uruchamił ponieważ nie można było znaleśc pliku. Zainstalowałem jeszcze raz ale teraz sciągnąłem najnowsze sterowniki i przy instalacji pisało niepowodzenie przy sterownikach do karty. Dlaczego moja karta nie chce przyjąc tych sterowników jesli pobieralem ze strony nvidii a płyta nawet nie jest draśnięta ? Proszę o pomoc. Mój sprzęt:

CPU: AMD Athlon 7750 2-core ~2,7GHz

RAM:4 Gb

GPU: Nvidia GeForce 9600GT

Zasilacz 750W

Dysk 500GB [0 bad sektorów]

płyta główna’:MSI K9N6PGM2 [z nForce 430]

Bo jest uszkodzona?

-jeżeli jakiekolwiek stery da się jeszcze zainstalować-to nie jest jeszcze tak żle…

Układ BGA odkleił się od płytki PCB.