Nvidia GeForce Gt 335M vs Assasin creed 2

Witam

Posiadam Laptopa:

Asus N53JN

Windows 7

Procesor Intel Core i5 430M 2.26 - 2.53 GHz, 3 MB cache

Technologia Intel Hyper Threading

Technologia Intel Turbo Boost

4 GB pamięci operacyjnej DDR3

Dysk twardy o pojemności 640 GB

Matryca HD z podświetleniem LED

Karta graficzna NVIDIA GeForce GT335M 1 GB DDR3+ Intel HD Graphics,

  • i tutaj moje pytanie, jakie zastosować ustawienia karty graficznej NVIDIA, aby gra np:

Assasin’s Creed 2 działała

(ponoć ten laptop posiada tak zwaną hybrydę i w miarę potrzeb sam zarządza kiedy uruchomić mocniejszą kartę grafiki)

– wymagania gierki

Windows XP / Vista

Procesor Intel Core 2 Duo 2,2GHz / Athlon 64 X2 4400+

Karta graficzna 512 MB RAM, zgodna z DX10 / DX9 I Shader Model 3.0 *

Karta muzyczna zgodna z DX9 / DX10

Pamięć 3GB RAM

Miejsce na dysku 12 GB

Wczoraj po poprawnym zainstalowaniu gierki już na samym początku grafika wyraźnie przerywała, wydawało się jakby wszystko szło w zwolnionym tempie (???) Dlaczego coś takiego się dzieje. Ten komputer ze swoimi parametrami ma bez problemu podołać najnowszym obecnie grą. O co chodzi?

Proszę o porady, z góry dziękuję.

ps.

Call of Duty 4, Burnout Paradise: The Ultimate Box, Dark Messiah of Might and Magic - działają bez problemu

Pozdr, Frawol

frwo@wp.pl

Pewnie jakbyś miał komputer stacjonarny z podobnymi parametrami to gra śmigałaby jak burza…ale komputer a Laptop czy Notebook no to jest niestety różnica!Moi koledzy to sprawdzali Laptop i komputer z podobnymi parametrami …oczywiście komputer bez integracji grafiki bo nie wszystkie nowe gry pójdą na integracji. Niestety laptop został z tyłu i to dosyć poważnie!

Pozdro!

PS.

Moje zdanie:

Nie wiem dlaczego obecnie wciska się ludziom że laptop czy notebook nadają się dla graczy? Już nawet nie ma reklam komputerów tylko tych elektronicznych notatników!

Ja mam starego kom

Pł.gł .MSI K8N Neo4 Series (MS-7125) socket 939

Procesor: AMD 3800 2X2GH

Karta graf.Geforce 9600GT

Pamięć 2GH DDR 400

I AC2 jeszcze mi się nie zacioł na wysokoch ustawieniach! A gram już trzeci raz.