Nvidia Geforce GT 520 (obraz 3d),(Co potrzebne ?)


(Boro197) #1

Mam kartę graficzną Nvidia Geforce GT 520, która obsługuje obraz 3d. Czy do jego wyświetlania potrzebny jest specjalny monitor, czy wystarczy dokupienie specjalnych okularów ?


(Kfirszt) #2

Jeżeli chodzi o gry to karty Nvidii mogą pracować w dwóch trybach. Wybierasz je przy konfiguracji trybu 3DVision. Jeden z nich to tryb pracy z okularami. Na początek wystarczą najprostsze kartonowe z kolorową folią - sprawdzisz czy Ci odpowiada to kupisz lepsze.


(Dreaper) #3

Przynajmniej specjalny monitor, który nie wymaga okularów lub monitor i okulary. Przykładowo film, który chcesz oglądać w 3D też musi być trójwymiarowy np. Blu-Ray 3D™.

Wszystko masz na stornie producenta karty:

http://www.nvidia.pl/object/product-gef … 20-pl.html

Dodane 03.07.2012 (Wt) 8:10

“Umożliwia oglądanie w domu obrazu 3D o kinowej jakości – z pełną obsługą płyt Blu-ray 3D 1080p – przy użyciu dowolnego kompatybilnego systemu wyświetlania 3D obsługującego interfejs HDMI, włączając rozwiązania oparte o aktywne okulary migawkowe, jak i wyświetlacze pasywne wykorzystujące technikę polaryzacji.” Nie ma tu nic o kartonowych okularach z kolorową folią chociaż może jestem niedoinformowany.


(Agatonster) #4

boro197 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.