Nvidia Geforce GT 520 (obraz 3d),(Co potrzebne ?)

Mam kartę graficzną Nvidia Geforce GT 520, która obsługuje obraz 3d. Czy do jego wyświetlania potrzebny jest specjalny monitor, czy wystarczy dokupienie specjalnych okularów ?

Jeżeli chodzi o gry to karty Nvidii mogą pracować w dwóch trybach. Wybierasz je przy konfiguracji trybu 3DVision. Jeden z nich to tryb pracy z okularami. Na początek wystarczą najprostsze kartonowe z kolorową folią - sprawdzisz czy Ci odpowiada to kupisz lepsze.

Przynajmniej specjalny monitor, który nie wymaga okularów lub monitor i okulary. Przykładowo film, który chcesz oglądać w 3D też musi być trójwymiarowy np. Blu-Ray 3D™.

Wszystko masz na stornie producenta karty:

http://www.nvidia.pl/object/product-gef … 20-pl.html

Dodane 03.07.2012 (Wt) 8:10

“Umożliwia oglądanie w domu obrazu 3D o kinowej jakości – z pełną obsługą płyt Blu-ray 3D 1080p – przy użyciu dowolnego kompatybilnego systemu wyświetlania 3D obsługującego interfejs HDMI, włączając rozwiązania oparte o aktywne okulary migawkowe, jak i wyświetlacze pasywne wykorzystujące technikę polaryzacji.” Nie ma tu nic o kartonowych okularach z kolorową folią chociaż może jestem niedoinformowany.

boro197 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.