Nvidia GeForce GTX 460 768MB Green Edition

Cena: 390 zł

Witam.

Mam do sprzedania kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 460 768MB od firmy PALIT.

Karta posiada VGA, HDCP i HDMI.

Była ona używana przeze mnie przez 3 lata. Nigdy nie miałem z nią jakichkolwiek problemów typu przegrzanie czy uszkodzenie którego kol wiek z elementów karty graficznej. Karta jak i pozostałe podzespoły w moim komputerze była czyszczona z kurzu raz w miesiącu. Jak widać na zdjęciach jest ona zachowana w bardzo dobrym stanie.

Karta ta jest przeznaczona dla ludzi którzy z komputera korzystają dla rozrywki. Karta graficzna posiada również moduł 3D, dzięki czemu w grach lub programach umożliwiających nam to możemy oglądać trójwymiarowy obraz.

Szczegółowe informacje znajdą państwo tutaj, w zakładce specyfikacje: http://www.palit.biz/palit/vgapro.php?id=1475

Karta graficzna bez problemu (na ustawieniach graficznych wysokich lub ultra) dawała sobie radę z takimi grami jak:

Assasins Creed I, II, Brotherhood, Revelations, III

Battlefield 3

Call of Duty Modern Warfare 2, Modern Warfare III, Black Ops, Black Ops II

Need for Speed Most Wanted, Undercover

Wiedźmin I, II

Mass Effect I, II, III

Hitman Rozgrzeszenie

Mafia II

Europa Uniwersalis III

Saints Row II, III, IV

Test Drive Unlimited I, II

Metro I, Last Light

The Sims II, III

Fallout III

S.T.A.L.K.E.R

Grand Theft Auto San Andreas, IV

Sprzedaję ją ze względu na fakt iż zakupiłem nową. Karta graficzna którą sprzedaję jest w pełni sprawna. Z komputera została wymontowana dnia 12.09.2013r.

Jak widać na ostatnim zdjęciu zaraz po wymontowaniu z komputera i wyczyszczeniu z drobinek kurzu została ona zapakowana, zaklejona w ochroną folie i złożona w pudełku (czego akurat nie widać na zdjęciu) i czeka teraz na nowego właściciela.

Zdjęcia są z dopiskiem portalu ponieważ w żaden inny sposób nie mogłem dodać zdjęcia jak z mojego ogłoszenia na tym serwisie.

!!