Nvidia GeForce2 MX 100-200 - zacinające się filmy

Witam. Odpewnego czasu zacinają mi sie filmy np. na youtube. Leci sobie film zacina sie obraz muzyka leci dalej po pewnym czasie znów na chwile wszystko działa i znów się zacina itd. Jest tez taki problem że w niektórych filmach obraz tak lata zwieksza sie i zmniejszaciagle. Co robić? Karta graficzna Nvidia GeForce2 MX 100-200

Na tej karcie każdy film ma wszelkie prawo się zacinać. Spróbuj zainstalować kodeki: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 4.8.0+Full . Tylko najpierw się upewnij, że w kompie nie ma innych bo to jak z antywirusem - powinien być zainstalowany tylko jeden na raz. Jeśli to nie pomorze to chyba tylko wymiana kompa pozostała, bo w tej chwili nawet płyty główne z wbudowanymi kartami graficznymi dały by ci lepszą wydajność niż ta karta. Jeśli więc nie zależy ci na grach to kup właśnie taką płytę z wbudowanym chipsetem graficznym. Co do problemu - spróbuj też przeskanować kompa antywirusem i antyspywarem. Możesz też spróbować zreinstalować system operacyjny.

Zainwestuj w “mocniejszą” kartę na AGP 4x. Instalacja nowszego oprogramowania nie pomoże. Chyba że zainstalujesz Adobe Flash Player w wersji np 9. Ale wiadomo, że starsze jest dziurawe.

Witam.

Co ma karta grafiki do Flash’a ? :wink:

Obraz w Flash Player’rze jest generowany przez procesor!

Dlatego ma tak niską wydajność.

Faktem jest że najnowsza wersja Flash Player’a obsługuje wsparcie ze strony GPU ale tylko w obliczeniach!

Czyli obraz i tak generuje procesor.

Wiec nie karta grafiki a procesor jest tu winowajcą;)

PS. Jaki masz procesor ?

Zmień kompa :wink:

Sklepy takie jak media markt,media ekspert mają ostatnio b.takie komputery.

Nawet sam się skusiłem i wymieniłem na lepszy ;D

Ale myślac logicznie chyba dziwne by było, żeby przy takiej karcie miał procka Corei7 nie?