Nvidia GeForce4 MX 440

Gdzie mozna znalezc najnowsze stary do tej karty graficznej a i jaka to wersja i jak mozna sprawdzic jaka wersje sie ma :]

stery do tej karty z z przedziału 4x.xx - 5x.xx :wink:

numery sterów masz w ekran/wlasciwości/ustawienia/zaawansowane/zakladka gf4mx400/next rozwijasz menu z lewej ponownie nazwa karty w otwartym oknie po prawej masz tabelke, opis pliku oraz wersja, ostatnie 4liczyby to wersja sterów :wink:

Wyszukiwarki nie działają, do tej karty proponuje 56.72, przetestowany i dobry.

Jak wymienić sterownik pisałem nieraz.

Właściwości karty- zaawansowane-GF

Strasznie wredne karty seria GF 420,440,460.

Jak masz płyte VIA to o odinstalowaniu sterownika uruchom na systemowych i wgraj pakiet VIA 4.49 .

Jak co to stery masz

:arrow: ftp://download1.nvidia.com/Windows/

Mam identyczną kartę i uzywam właśnie tych sterów. :smiley:

Ja używam najnowszych sterów, bodajrze 61.77. Mam taką samą kartę i nie mam problemów z tymi sterownikami.

Nie ma problemów do czasu kiedy podłączysz tv do kompa i chcesz oglądać filmy na telewizorze na tych sterach nie pomaga nawet tvtool żadnym sposobem nie da sie sklonować obrazu na tv.(Nvidia GeForce4 MX 440) ja uzywam 43.45

a jak się ma do karty NVIDIA GeForce2MX/MX 400

do tej karty polecam 45.23 gry na nich “chodzą” najpłynniej natomiast najwiecej punktow uzyskasz w 3d marku na na 44.03

czy to się dotyczy mojej karty NVIDIA GeForce2MX/MX 400

niestety niewiem jak sie to ma do geforca2, pare miesiecy temu naszlo mnie zeby wyszukac jak najlepsze sterowniki do swojej karty i poswiecilem nato caly weekend testujac i sprawdzajac forum na wielu stronach

Kamaa do tej karty tylko i wyłącznie wersja 28.32 i będziesz zadowolony, pamiętaj o prawidłowej instalacji.

nie potrafie szukać sterowników jak mozna to zrobić???

Podałem wyżej wystarczyło kliknąć. :smiley:

Kliknij na folder na ftpie. :smiley:

czy to co zaznaczyłem to jest wersja moich sterowników:

karta1.jpg

Tak. :smiley: Posiadasz 21.81 :smiley:

Troche stare te stery :stuck_out_tongue: ja jade aktualnie na 53.03, choć najwydajniejsze dla mojego pgu sa 45.23 :slight_smile:

MX4oo powered :twisted:

ten sterowniki, które ściągnołem do karty są w formacie exe, moje pytanie brzmi, jak mam zainstalować nowe sterowniki??? czy trzeba odinstalowac stare sterowniki, prosze o radę

tak, uruchom kompa w trybie awaryjnym, wywal stery, odpal jeszcze raz i instaluj nowe :slight_smile:

Poczytaj tu:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Najlepiej rozpakuj plik w głównym katalogu gdzie masz system i instaluj.

ME to dziwny system może być różnie, wgraj w koncu WIN98SE i nie będziesz miał problemów.

Prawie nikt na nim nie pracuje, może kilka laptopów i koniec.