NVIDIA i monitor

Witam!

Mam kartę graficzną GeForce 2MX 400/400. Ale nie wiem jakie sterownki będą najlepsze dla mojej karty. Zainstalowałem najnowsze 66.93 WHQL, ale wystąpiły problemy z wyświetlaniem grafiki w grze Gta Vice City (wszystkie samochody były białe). Zainstalowałem sterowniki 43.45 nie WHQL i wszystko było dobrze. Grafika była prawidłowo wyświetlana.

Niektórzy polecili mi jednak te sterowniki 66.93 WHQL, bo są wydajniejsze.

Jakie sterowniki są najodpowiedniejsze do mojej karty graficznej?Słyszałem, że im nowsze tym gorsze. Ja chcę takie które są najwydajniejsze w grach i nie powodują błędów w grafice. Czy sterownki WHQL są najlepsze?

Proszę o poradę jakie mam wybrać sterowniki?

Mam jeszcze jeden problem.

Często w grach odświeżanie obrazu nie wynosi tak jak maksymalnie ustawiłem w monitorze 85 HZ tylko przestawia mi się na 60HZ. Jakiego programu mogę użyć, żeby zapobiec temu problemowi? W mniejszych rozdzielczościach mogę nawet ustawić 100 Hz, ale nie zależnie od tego jaką rozdzielczość wybiorę to i tak cały czas wyświetla mi się 60 Hz.

Proszę o pomoc.

instalowanie najnowszych sterowników czesto nie przynosi pozytywnych reultatów a wręcz przeciwnie ,powiem ci jedno miałem ten sam obiaw w N F S i wywaliłem je zainstalowałem 53,03 i detonator 56,72 i wszystko pracuje jak w ulu

Start>>Uruchom>>dxdiag>>Więcej pomocy.

Pozycja częstotliwość odświeżana modułu>> Zastąp

Ustaw na 85. :smiley:

Jakie sterowniki polecacie do mojej karty graficznej? Chciałbym, żebyście podali najlepsze, bo najnowsze 66.93 WHQL powodują błędy. Tak jak pisałem wystąpiły problemy z wyświetlaniem grafiki w grze Gta Vice City (wszystkie samochody były białe). Zainstalowałem sterowniki 43.45 nie WHQL i wszystko było dobrze, ale nie da się poprawnie korzystać z niektórych programów np. po uruchomieniu programu Fraps.

Wyskakuje taki komunikat

nvidia.png

Jakie sterowniki polecacie do mojej karty, żeby nie powodowały żadnych problemów i były najwydajniejsze i najodpowiedniejsze do mojej karty graficznej?

Proszę o pomoc.

Zobacz: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=22309

Tam są podane starsze niż moje sterowniki. Podejrzewam, że cały czas będą powodować błędy takie same jak w programie Fraps. Może jakieś sterowniki z Forceware są dobre i nie powodują problemów z grami? Jakie możecie mi polecić?

próbuj ze sterownikami nowszymi od 43.45 a starszymi od 66.93 może któreś ci podpasują

http://www.nvidia.com/object/winxp-2k_archive.html

ftp://download1.nvidia.com/Windows/

u mnie dobrze się sprawowały 52.16 i 53.03

ja mam 66.93 na GF5200 i wszystko śmiga super

No ale kolega ma GF2. :?

Różne sterowniki różnie działają na różnych kartach!

Zawsze można spróbować ja też pare dni kombinowałem zanim dobrałem te odpowiednie