nVidia nForce Networking Controller

Siemka! Postanowiłem ostatnio zainstalować nowe sterowniki do mojej karty sieciowej nVidia nForce Networking Controller. Ściągnąłem je z tej stronki :

http://www.nvidia.com/object/nforce_winxp_9.46.html

oczywiście mam XP 32 bit :wink: Wszystko ok instaluje resetuje i po resecie chcę siępodłączyćdo internetu. Klikam na pasku Livebox -> Połącz. Szuka szuka i nagle każe mi wybrać urządzenie a o to jaki napis widzę nVidia nForce Networking Controller (nieobecny). W ogóle nie mogę się podłączyć do internetu. Chwilę później pokazuje się komunikat że wykryto nowy i sprzęt i może on działać niewłaściwie. Teraz mam internet tylko na laptopie. Jeżeli trzeba podam więcej szczegółów :wink:

Aha i dodam jeszcze że nawet jej nie wykrywa w menedżerze urządzeń ;/

Zrób przywracanie systemu. Z reguły przy instalacji driverów system robi punkt przywracania, więc nie powinno być problemu - chyba, że należysz do tych inteligentnych inaczej ludzi, którzy od razu wyłączają tę funkcję po instalacji systemu, bo po co to komu, nie? I tak taki wszystko wie.

A tak swoją drogą, jak wszystko działa to po co kombinujesz? Internet Ci nie przyspieszy na tych nowych driverach.