Nvidia Physx nie chce się zainstalować

Wczoraj odinstalowałem sobie sterownik graficzny wraz z oprogramowaniem physx ponieważ na stronie Nvidii widziałem, że jest nowszy sterownik 306.81i chciałem zaktualizować. Moja karta grafiki to GeForce 8600 GT. Zawsze robię to w ten sposób, że najpierw odinstalowuję stare, czyszczę komputer z pozostałości poprzez różne oprogramowanie i ręcznie i dopiero na końcu instaluję nowy sterownik. Wczoraj jednak na końcu instalacji wyskoczyła tabelka z pozycją oprogramowanie physx - zakończone niepowodzeniem. Próbowałem kilka razy odinstalowywać ten sterownik i instalować go od nowa ale ciągle to samo - physx sie nie instaluje. Próbowałem nawet bez odinstalowywania sterownika poprzez opcję czystej instalacji i dalej ten sam problem . Również wgranie wcześniejszego sterownika karty graficznej nic nie daje. Gdy wchodzę do folderu nvidii i ręcznie próbuję zainstalować physx z pliku msi to wyskakuje komunikat instalacja zakończona przedwcześnie z powodu błędu ( błąd krytyczny). Nie wiem co mam z tym zrobić . Słyszałem też że można jakoś uruchomić instalację physx z parametrem quiet, ale jak to zrobić i co to daje?