nVidia problem z kartą graficzną


(Pagol79) #1

Witam.

Mam taki problem.

Po starcie systemu z włączona kartą graficzną Nvidia go 7600 nie mogę uruchomić systemu (windows XP) wyskakuje błąd 0x00000050 i potem cztery podobne ciągi w nawiasie. System startuje po wyłączeniu karty graficznej w trybie awaryjnym. Awaria nastąpiła z nieznanych mi powodów. Nie wiem czy karta się zepsuła, czy może jakieś sterowniki, czy coś. Obecnie pracuję na wyłączonej karcie ( bez nVidii) no i jak wiadomo grafika na laptopie w tym rozdzielczość obrazu jest fatalna.

Proszę o pomoc co robić.

dane:

HP Pavilion

MW XP Professional 2003

nVidia Geforce go 7600


(Matadini) #2

Na twoim miejscu:

  1. Zastanowił się “co ostatnio robiłem na kompie co mogłoby spowodować problem”. :smiley:

  2. Wklepał numer swojego błędu w google i powiedzmy dostał taki link: http://windows7forum.pl/problem-z-blede … -17727-t-2 I poczytał o tym co powoduje taki problem i co może go naprawić. :stuck_out_tongue:


(Pagol79) #3

Najlepsze, że nic nie zrobiłem. Wyłączyłem komputer, a na drugi dzień żona go włączyła i się tenże problem pojawił :frowning:


(djkamil09061991) #4

No to odinstaluj sterownik od karty graficznej poprzez tryb awaryjny, następnie uruchom go w trybie normalnym i zainstaluj ten sterownik:

http://www.nvidia.pl/object/geforce_not … ta_pl.html


(Agatonster) #5

pjg79 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.