nVidia Quadro 600 – podłączenie więcej niż 2 monitorów

Witajcie,

chciałbym podłączyć 3 monitory do komputera. Aktualnie mam dwa, ale brakuje mi nieco przestrzeni. Stacja jest używana tylko do pracy. W szufladzie zalega mi karta jak w temacie. Istnieje możliwość wykorzystania tej karty i podłączenia do niej trzech monitorów? Jest ona wyposażona w DVI i displayport. Przeryłem już chyba cały Internet i nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, pomożecie?

Z tego co się orientuje to obsługuje ona tylko jeden monitor przez DP.

No cóż, trudno. Trzeba poszukać innej karty graficznej. Wiem, że karty od AMD Sapphire mają możliwość podłączenia 3 monitorów, tylko obawiam się o stabilność sterowników na linuxie. Preferowałbym bardziej coś on nVidia. Może znacie coś ciekawego?

Wydaję mi się, że kolega szuka karty w nieco niższym segmencie niż proponowana przez Ciebie skoro korzysta z Nvidia quadro 600 :wink: To już P600 z 4 portami mini dp za 1/3 ceny twojej propozycji byłaby lepsza, choć mam obawy że nadal nie o to będzie chodzić…

Mam 2x Samsung SyncMaster E2220 i jeden Belinea 1745S1 (który stoi bezczynnie). W kompie siedzi nVidia 8600GTS – z zaznaczeniem, że to komputer firmowy. Karta ma HDMI, D-Sub, DVI i nie obsługuje 3 monitorów. Szukam coś niedrogiego, nawet używki wchodzą w grę. Gdyby komp był prywatny to bym się tak nie cackał, ale że to firmówka, to szkoda mi ładować w niego nie wiadomo co, bo jak wiadomo stacje robocze są przechodnie :stuck_out_tongue:

Na twoim miejscu poszukałbym jakiegoś radeona, tańsze nvidia przeważnie nie obsługują więcej niż 2 monitorów i trzeba je łączyć w sli

Myślicie, że TO się sprawdzi?

Z tego co czytam po forach to ta karta niestety też nie obsługuje 3 monitorów :wink:
edit.
Może znajdziesz jakąś używkę np. GeForce GT740 w przystępnej cenie? Ona obsługuje do 3 monitorów (tak wynika ze specyfikacji na stronie producenta), a widzę, że ceny nowych nie są wygórowane więc w używce powinno być w twoim przedziale kasowym.