NVIDIA Quadro FX1300 i Windows 7

Witam, problem jest taki że nie ma jeszcze sterowników do mojej karty graficznej NVIDIA Quadro FX1300 do Windowsa 7 32bit. Monitor mam o rozdzielczości 1440x900 a w Windowsie 7 tej rozdzielczości nie ma. Pobrałem do Visty ale pojawiał się komunikat że są nieodpowiednie sterowniki, czy jakoś tak. Czy istnieje ręczne instalowanie sterowników np. z Visty tak aby działały na Windowsie 7 :?:

Rozpakuj sterowniki winrarem :stuck_out_tongue:

A potem przez menadżer urządzeń wskaż ścieżkę do pliku *.inf :wink:

Dobra sprawdzę.

Zaraz napiszę :smiley: czy działa.

Dodane 08.12.2009 (Wt) 20:33

No nie! Klikam w panelu sterowania dodaj urządzenie i w tej liście mi nic się nie wyświetliło.

Jak miałem dostęp do bety Windows 7 i nie było sterowników w ogóle dla 7 do kart nVidia… to zainstalowałem sterowniki do Visty… o dziwo - działało

To miałeś fajnie :smiley:

Jak chcę wgrać sterowniki do Visty to w instalatorze mi się pojawia komunikat że nieodpowiednie sterowniki.

w trybie zgodności z vistą uruchom

Problem sam rozwiązałem :!:

:smiley: Jest wszystko OK :!: :!: :!:

Jeden monitor to pulpit a drugi to nie pulpit xD

Mam podłączone w trybie Dualview

Dzięki ci Kaczorinax za poradę żebym wypakował winrarem i plik *.inf zainstalował

Teraz wyjaśnienie:

Wszedłem panel sterowanie potem w menadżer uradzeń i rozwinełem listę Karty Graficzne potem na Domyślna VGA kliknąłem prawym przyciskiem Aktualizuj oprogramowanie sterownika… potem Przeglądnij mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika. Wybrałem tą scieżke z plikiem *.inf kliknełem dalej i wybrałem swoją kartę. Potem system sobie instalował i uruchomił się ponownie i jest git!

Teraz jak wejdę w Rozdzielczość Ekranu to mam takie coś:

windows7popolsku.th.png

i mnie się to podoba :smiley:

Jeszcze raz dzięki za pomoc.