NWEReboot pojawił się w autostarcie

Witam sprawdzałem sobie dzisiaj czy nie doszły jakieś procesy do autostartu w ccleaner i pojawił się tam NWEReboot i Nerofiltercheck( ten to kapuje od nero i go sobie wyłącze ) ale co to jest NWEReboot nie jest przypisany do żadnego pliku , dałem wyszukiwanie w menu start i czegoś takiego nie znalazło .

malwarebytes nic nie znalazła co z tym zrobic ? Usunąć po prostu wpis .

NWEReboot Ten też jest od Nero http://www.processlibrary.com/directory … oot/26071/

Próbowałem go wyłączyć i nie mogę klikam na wyłącz i nic się nie dzieje dlaczego ?

Pokaż mi co masz w autostarcie?

Tak HKLM:Run Adobe ARM “C:\Program Files\Common Files\Adobe\ARM\1.0\AdobeARM.exe”

Tak HKLM:Run avast5 C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast5\avastUI.exe /nogui

Tak HKLM:Run HDAudDeck C:\Program Files\VIA\VIAudioi\HDADeck\HDeck.exe 1

Nie HKLM:Run Malwarebytes Anti-Malware C:\Program Files\Malwarebytes’ Anti-Malware\mbamgui.exe /install /silent

Nie HKLM:Run Malwarebytes’ Anti-Malware C:\Program Files\Malwarebytes’ Anti-Malware\mbamgui.exe /install /silent

Nie HKLM:Run NeroFilterCheck C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NeroCheck.exe

Tak HKLM:Run NvCplDaemon RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup

Tak HKLM:Run NvMediaCenter RunDLL32.exe NvMCTray.dll,NvTaskbarInit -login

Tak HKLM:Run NWEReboot

Tak HKLM:Run nwiz C:\Program Files\NVIDIA Corporation\nview\nwiz.exe /installquiet

Tak HKLM:Run SunJavaUpdateSched “C:\Program Files\Common Files\Java\Java Update\jusched.exe”

Tak Startup Common DSLMON.lnk C:\Program Files\SAGEM\SAGEM F@st 800-840\dslmon.exe

Nie Startup User Rejestracja FIFA 09.lnk D:\FIFA09~1\Support\EAREGI~1.EXE

A jak można sprawdzić czy system dobrze pracuje , czy nic mu nie dolega , czy wszystko zazębia się jak trzeba ?

Pobierz Autoruns http://www.dobreprogramy.pl/AutoRuns,Pr … 13208.html przejdź do zakładki Logon Znajdź i odhacz

A co, dzieje się coś jak włączysz komputer?

Ccleaner nie wystarczy ?

A można wyjaśnić co będziemy wyłączać ?

Nie niby wszystko ok . Ale nieraz rzadko zdarza się że nic nie robię a koło kursora pojawia się klepsydra

Tak wystarczy

Ale podałem w poście powyżej co.

To, że Ty nic nie robisz nie znaczy, że system lub jakiś program czegoś nie robi w danym momencie np antywirus.

No tak nie do końca

Tak HKLM:Run Adobe ARM “C:\Program Files\Common Files\Adobe\ARM\1.0\AdobeARM.exe” -Adobe reader czy tak ?

Tak HKLM:Run nwiz C:\Program Files\NVIDIA Corporation\nview\nwiz.exe /installquiet - coś z nividą ale co to jest co wyłączymy sterowniki ??

Tak HKLM:Run SunJavaUpdateSched “C:\Program Files\Common Files\Java\Java Update\jusched.exe” - co wyłączmy jave w ogóle , rozszerzenia czy wtyczki

czy aktualizacje ?

Tak HKLM:Run NWEReboot - tego właśnie nie moge wyłączyć bo klikam na wyłącż i bez reakcji

jusched.exe - aktualizacje javy.

AdobeARM.exe - z tego co wiem to aktualizacje automatyczne Adobe (pewien nie jestem…)

nwiz.exe - niepotrzebny sterownik NVIDII,do zarządzania więcej niż 1 monitorem (chyba)

Dlatego pokaż raport Autoruns http://www.dobreprogramy.pl/AutoRuns,Pr … 13208.html Po zakończony skanie zapisz raport spakuj plik i wrzuć na jakiś hosting. Link do niego podajesz tutaj