O co chodzi w grze Snow runner?

No bo mam grę snow runner kupioną na Steam i nie wiem o co chodzi, bo mam takie jakby pudełka, tu jest zdjęcie jak wyglądają:


i nie wiem gdzie mam jechać, żeby je wyładować, bo nie pokazuje mi żadnej informacji co mam robić, więc nie wiem co mam robić, kiedyś ten przeszedłem to Michigan, to kiedyś też utknąłem w Alasce, bo tam wiedziałem gdzie miałem jechać, tylko mi potem zabrakło paliwa, a nie ma nigdzie najbliższej stacji benzynowej, bo stacja benzynowa była daleko i jeszcze trzeba było jechać przez duże zaspy śniegu. Czy ktoś mi wyjaśni, o co chodzi w tej grze? Bo może to by była ciekawa gierka, ale jest za mało informacji co trzeba robić. O co chodzi w grze Snow runner?

Wpisz w Youtube : Snow runner Gameplay ( jak chcesz dopisz pl ) i sprawdź co masz robić .

W prawym górnym rogu masz cel. Otwórz mapę, wybierz drogę którą chcesz i jazda. Masz też na ekranie strzałki w którą stronę znajduje się cel.

A da się jechać po trawnikach do celu czy zablokowali.

W Ranch Simulator do celu można jechać przez góry aż tego nie zablokują np. celowa awaria podwozia.