O co chodzi w tej VISCIE?

Cześć mam problem a mianowicie zainstalowalem VISTE pl home premium i niestety wyskakuje mi okienko z błedem ze nie windows nie moze sie uruchomic :confused:

sprawdzilem przez windows ugr advision czy mój komputer jest zdatny i wyskoczylo ze wszystko jest ok poza High Definition Audio czyli z dzwiekiem…

co w tej sytuacji zrobic bo nie mam pomysłu na to :confused: prosze doradzcie cos !

Witam.

A jaki to dokładnie błąd ??

Kolejny Realtek HDA?

Niestety nie wszyscy producenci sprzętu zdążyli opracować właściwe sterowniki. Część z nich daje na supportach przynajmniej wersję BETA, inni nie :frowning:

u mnie sie uruchamia… ale dziweku nie ma jak pisalem kilka postow nizej.

Tez mam hda, instalka wszelkich dostepnych sterow… i dalej nie widzi urzadzenia w kontrolerach dzwieku video i gier… tylko w urzadzeniach systemowych!! i to z wykrzyknikiem… :frowning:

POPRAWKA !@ !!

ona sie wcale nie zaistalowała tylko juz podczas konczenia instalacji stala troszke a potem nie wiem czy sie restet robil czy to juz tak instalator wywolal taki restart

wyskakuje takie info : Komputer został nieoczekiwanie uruchomiony ponownie podczas inst lub napotkal nieoczekiwany bład. Nie mozna kontynuowac instalacji syst…

Plytka jest ok bo kumpel normalnie zainstalował :(((((

A masz podkręcony procek ?? - instaluj jeszcze raz i potem jeszcze raz i tak do skutku :lol:

Nie mam nic podkreconego… wlasnie 2 razy juz mi sie tak stało moze jakis wplyw ma to ze jest xp jeszcze zainstalowany :confused:

ale w sumie cos z prockiem moze byc bo wyskauje w tym WVUA ze nie potrafi znalesc info na temat procka…

Sformatuj z poziomu instalatora Visty odpalonego z boota - partycję C: (miń 9,5GB) i zainstaluj świeży system…