O co chodzi z serwerami w Mozilli Thude

przepraszam mam problem w programie pocztowym Mozilla thude… jakie znacie najlpsze serwery napiszcie! pliss nie znam nazwy tej przeglądarki! !!

??

no jak sie instaluje to jakieś serwery pop3

zalezy to od tego gdzie masz konto pocztowe, pop3 to serwer poczty przychodzącej, a SMTP wychodzącej. ich adresy znajdziesz naogół gdzies w inastrukcji skrzynki pocztowej, bądź u administratora

fajro20 Żeby użyć programu TB musisz mieć konto poczty internetowej - np. gmail, wp, onet etc. Po założeniu konta, dostaniesz parametry niezbędne go konfiguracji i obsługi swojego konta przez klienta pocztowego jakim jest mozilla thunberbird.

W programie tworzysz nowe konto i w kreatorze konfuguracji wpisujesz otrzymane dane. Wtedy możesz odbierać i wysyłąc maile przez program, nie wchodząc na konto pocztowe przez www

onet mam

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 20:18

a gdzie są te serwery napisane w onecie???i jaki ty wolisz serwer pop3 czy stml

jeżeli chcesz wysyłać i odbierać pocztę to musisz podać zarówno pop3 oraz smtp, a poszukałeś na stronie onetu?

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 20:23

nigdy niekorzystałem z poczty na onecie, ale znalezienie tych informacji zajeło mi dosłownie 41 sekund link

Ja wolę takie serwery, jakie są niezbędne do prawidłowego działania danego konta pocztowego :stuck_out_tongue:

Jakiś nowy rodzaj ??

Tak trudno poszukać ??

http://poczta.onet.pl/pomoc/13267,0,29, … pomoc.html