O co chodzi z serwerami w Mozilli Thude

(system) #1

przepraszam mam problem w programie pocztowym Mozilla thude.... jakie znacie najlpsze serwery napiszcie! pliss nie znam nazwy tej przeglądarki! !!

(Monczkin) #2

??

(system) #3

no jak sie instaluje to jakieś serwery pop3

(Airborn) #4

zalezy to od tego gdzie masz konto pocztowe, pop3 to serwer poczty przychodzącej, a SMTP wychodzącej. ich adresy znajdziesz naogół gdzies w inastrukcji skrzynki pocztowej, bądź u administratora

(Monczkin) #5

fajro20 Żeby użyć programu TB musisz mieć konto poczty internetowej - np. gmail, wp, onet etc. Po założeniu konta, dostaniesz parametry niezbędne go konfiguracji i obsługi swojego konta przez klienta pocztowego jakim jest mozilla thunberbird.

W programie tworzysz nowe konto i w kreatorze konfuguracji wpisujesz otrzymane dane. Wtedy możesz odbierać i wysyłąc maile przez program, nie wchodząc na konto pocztowe przez www

(system) #6

onet mam

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 20:18

a gdzie są te serwery napisane w onecie???i jaki ty wolisz serwer pop3 czy stml

(Airborn) #7

jeżeli chcesz wysyłać i odbierać pocztę to musisz podać zarówno pop3 oraz smtp, a poszukałeś na stronie onetu?

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 20:23

nigdy niekorzystałem z poczty na onecie, ale znalezienie tych informacji zajeło mi dosłownie 41 sekund link

(Monczkin) #8

Ja wolę takie serwery, jakie są niezbędne do prawidłowego działania danego konta pocztowego :stuck_out_tongue:

Jakiś nowy rodzaj ??

Tak trudno poszukać ??

http://poczta.onet.pl/pomoc/13267,0,29, ... pomoc.html