O cochodzi w misi pt "Crime and punishment" w GTA IV

Mam problem ponieważ nie mogę dalej przechodzić gry a utknołem na misi pt “Crime and punishment” i niewiem o co w niej chodzi ;/

Jak ktoś wie niech pisze.

Proszę o pomoc.

Dzieki za odpwiedzi.

W tym misiu chodzi o:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Cri … Szukaj&lr=

masz zatrzymac vana z telewizorami… sa 3 vany, tylko w 1 z nich jest towar. jesli jestes przynajmniej dobrym kierowca to nawet ‘trafiajac’ dopiero za trzecim/ostatnim razem dasz rade - czas sie nie skonczy. a tak btw. google nie boli.

Po śmierci Glebova, Roman popadł w paranoję, gdyż uważa, że ciągle śledzą go ludzie Mikhaila Faustina, szefa Vlada, który chce ich teraz dopaść. Jedź na miejsce spotkania z Romanem. Na miejscu znajdujemy go ukrywającego się w śmietniku. Waszą rozmowę przerwie jeden z ludzi Faustina, który zabiera was do rezydencji szefa. Tam oboje przeżywają “tortury”, na końcu Roman zostaje postrzelony w brzuch. Od tej pory jesteś winien parę przysług Mikhailowi. Musisz skołować radiowóz. Akurat przypadkiem, gdy pójdziesz wzdłuż ulicy, zatrzyma się jeden z patroli. Gdy policjanci opuszczą maszynę, pożycz ją sobie. Twoim następnym zadaniem jest przejęcie vana wyładowanego telewizorami, niestety kompan Faustina, Dimitri, nie sprecyzował dokładnie jak wygląda ten van. Tak więc masz do wyboru trzy pojazdy. Aby zatrzymać któryś z nich, włącz syrenę policyjną i podjedź przed jego maskę, a następnie wysiądź i podejdź do kierowcy. Jeśli okaże się, że nie trafiłeś na vana z towarem, bierz się za następny. Gdy już zlokalizujesz odpowiedniego vana, zabij kierowcę i pasażera, którzy zaczną strzelać. Po małej rozróbie, zabieraj wóz i udaj się do wyznaczonej kryjówki.

wiem :smiley:

ok.Dzięki za pomoc.