O czym moge zrobić forum


(Roman Wjcik4) #1

Witam oczym moge zrobić forum? chodzi mi o takie jakieś oryginalne gdzie będą się rejestrowali użytkownicy ale z kolei jakich jest mało w sieci. Prosze o porady.


(matfeusz) #2

heh... każdy chciałby wiedzieć! Musisz sam o tym pomyśleć. Musisz się znać w dziedzinie o jakiej będzie forum. Aktualnie internet jest zalany nic nie wartymi forami założonymi na przykład na fora.pl, jun.pl itd. To już musi być Twój pomysł. Pozdrawiam


(Zonkishi) #3

zrób forum o tym, o czym można zrobić forum :lol:


(Jaroslaw Nijakowski) #4

Skoro zadajesz pytanie o czym zrobić forum... to lepiej w ogóle go nie zakładaj...

Brak pomysłu = zero efektu


(Roman Wjcik4) #5

Nie no dobra temat usuńcie macie racje musze zrobić o tym na czym się znam najlepiej. Interesuje się komputerami może o komputerach zrobie.


(Mztswk) #6

IMHO

Możesz zrobić porno forum, dość popularny temat.


(Skr3czu) #7

No to masz forum DP.

Z takim podejście nie rób forum ...


(matfeusz) #8

Powodzenia. Ale pamiętaj w tej dziedzinie bardzo ciężko jest sie wybić. Przykładem jesteś Ty, wybrałeś forum DP od jakiegoś małego forum związanego z komputerami ponieważ wiedziałeś że na dużym forum będziesz miał większe szanse na interesująca Cię odpowiedź. Ale nie od razu Warszawę zbudowano... :wink:


(Pavobe Reg) #9

Nie chciałbym admina na forum, który zrobił je tylko dlatego, żeby być na nim adminem ^^. Trzeba myśleć w odwrotnym kierunku. Lubię coś, znam się na tym - to zrobię forum! A nie, zrobię forum... myślę, że o tym, bo... będzie fajne.


(Quentin) #10

Też tak uważam. To by było sztuczne Forum moim zdaniem :roll:


(Roman Wjcik4) #11

Temat do zamknięcia zostane przy swoim forum.