O czym myśleli projektanci?

Widział ktoś nową Subaru Impreze jeśli nie to zobaczcie TUTAJ ale nie polecam tego:/ I dlatego mam pytanie czy to jest jakiś kiepski żart czy oni na serio wyprodukują takie coś

hahahaha o lol

To mamy nowego Opla

Mi ten przód wygląda jakby był od daewoo jakiegoś, a tył od lexusa :mrgreen: A tak na serio, to nie jest żart tylko tak niestety będzie wyglądało nowe subaru :evil: Oby lepiej jeździło niż wygląda.

I tak nic nie przebije wyglądu Fiata Multipli :slight_smile:

[quote name=]czy to jest jakiś kiepski żart czy oni na serio wyprodukują takie coś

Chyba zatrudnili kogoś od Ssangyonga bo podobny styl hehe Ssangyong Actyon :twisted:

Nic nie poradzisz…

Impreza bierze udział w rajdach WRC i jest tam jednym z niewielu sedanów.

Konkurenci, jak Ford Focus WRC lub Citroën C4 WRC są niczym innym jak hatchbackami.

Teraz pomyśl. Jak konkurować szybkim sedanem z krótszymi i zwinniejszymi hatchbackami ? Subaru musiało podjąć jakieś kroki, a wygląd to sprawa drugorzędna.

I tak Mitsubishi EVO X jest lepsze… :stuck_out_tongue:

to chevrolet lacetti :> strasznie spartaczyli auto … a Impreza była autem o którym zawsze marzylem …

a mi się podoba :wink:

Paskudny. Nowe Subaru Impreza jeśli wyjdzie na rynek w takiej formie nie będzie miało szans z konkurencją. Mam tu na myśli samochód Mitsubishi Lancer Evo X. :slight_smile:

Nie wiem co w tym jest złego… mi się też podoba :wink:

Średniaczek taki, ale ujdzie w tłoku.

Zgadzam sie w 100%

Niezły 8)

mi nawet też się podoba. Ciekawe ile będzie kosztować najtańsza wersja :stuck_out_tongue: może się skuszę kiedyś :stuck_out_tongue:

Po Subaru oczekiwałem czegoś więcej …

Mitsubishi Evo X będzie o niebo lepsze.

a zwłaszcza w porównaniu z ostatnią IMPREZĄ

poprzednia impreza byla piekna jak wschod słońca … jak wodospad Niagara … jak 9 cud świata … a to coś co zrobili , wygląda jak Dacia Logan , Lancer NAJPIĘKNIEJSZY jest teraz … :]

ale mogli nie ruszać sedana niech sobie robią tego hatchbacka. Sedana mogli zostawić obecną generacje a tak to chyba nawet nie bedzie oferowana Imprezka sedan w Europie :-x :evil: