O czym nie wolno mówić

ps. a przy okazji dodam, że większego “efektu Streisand” w polskim necie to jeszcze nie widziałem :slight_smile:

1 polubienie

“Twój ból jest lepszy niż mój”… nie pasuje :frowning:

3 polubienia

:open_mouth:… minimum 3 znaki.

O tym ? “Jak celebryta gwałci nieletniego,to ból jest mniejszy?”

Niestety w erze postępowej lewackiej tzw. ideologii jest co raz mniej rzeczy, o których wolno mówić, bądź wyrażać swoje zdanie, co by nie zostać oskarżonym o “mowę nienawiści”. Dziwne, że idea mowy nienawiści jakoś nie działa w dwie strony :slight_smile:

Wybacz ale to jest jakieś pieprzenie o tzw „lewackiej ideologii”. Jakaś książkę byś o tym może lepiej przeczytał niż bezrozumnie pierdoly powtarzał?

2 polubienia

No sorry ale @XOR ma rację.
Dziś jak napiszę, że sprzeciwiam się by homoseksualiści mogli brać ślub lub adoptować dzieci to zostanę nazwany zaraz przez lewaków i liberałów homofobem. Jak nazwę czarnego “murzynem” to ryzykuję, że ktoś będzie mnie uważał za rasistę. Za rasistę mogę być nawet uznany tylko dlatego, że wyrażę swoją opinię o tym że jestem przeciwnikiem napływu imigrantów zarobkowych z Ukrainy.
Ogólnie dziś wyrażanie swojej opinii jest bardzo ryzykowne bo zaraz człowieka mogą zaszufladkować i przyszyć mu swastykę na ramieniu.

2 polubienia

Opisujesz homofobię i rasizm po czym wylewasz gorzkie żale jesteś nazywany homofobem i rasistą. No litości. Naprawdę nie masz innych problemów?

3 polubienia

Nie chwal się swoją ignorancją.

Ani Czerwone Brygady, ani Frakcja Armii Czerwonej nie walczyły o homoseksualistów.

5 gwiazdek 3 gwiazdki

Nikt nie zgadnie, bo to brzydko tak

Ruch Ośmiu Gwiazd! :yellow_heart::blue_heart::green_heart:

Przeczytaj jak np. media z obcym kapitałem promują niektóre zachowania a o innych milczą, dzięki jakim “dobrym ludziom”

https://monitorpostepu.pl/siec-organizacji-pozarzadowych-sorosa/

To jeszcze z czasów, zanim PIS doszedł u nas do władzy i przed tym, zanim Trump został prezydentem USA, prawda? Demiurgiem Sorosem w 2020 nikogo już nie wystraszysz :wink: Dziś to PIS i popierająca go tzw prawica wypełnia >90% opisanych tam warunków (a w USA Trump) :wink:

Nie zapominaj o udowodnionych sztabach pisowskich trolli, którzy sieją po dziś dzień zamęt w Internecie i promują wiadomo kogo. :slight_smile:

I to jest właśnie to czym piszę. Zwróć uwagę jak błyskawicznie zostałeś zaszufladkowany, jako homofob i rasista. Oni są niczym takie lemingi - tylko usłyszą, że masz w czymkolwiek inne zdanie niż oni to odruchowo zostaniesz zakrzyczany epitetami z klucza różnego rodzaju “fobii” i “nienawiści”. Zero dyskusji tylko od razu dostajesz lewackim “słowem kluczem” :slight_smile: Tak się zastanawiam, czy jak niedawno przedstawiciel Izraela oskarżał zbiorowo Polaków, że wyssali antysemityzm z mlekiem matki to oskarżyli go “polonofobię”? :slight_smile: Zapewne w tym wypadku doszło w ich móżdżkach do jakiegoś “fatal erroru” - z jednej strony aż się prosi zgodnie z ich logiką, oskarżyć o fobie, ale z drugiej byłby to antysemityzm :slight_smile:

Książkę? I co - zaraz mi podsuniesz pod nos Marksa i Engelsa? :slight_smile:

Nie, bez przesady. Myślałem o czymś prostszym :wink:
https://www.taniaksiazka.pl/mala-ksiazka-o-przemocy-pernilla-stalfelt-p-1335723.html

Najsamprzód - maseczka przed organy wydechowe

O odkurzaniu wiedzy?
c2f504597f2dc9da13f1b3c5670b8962


Przesadziłeś Bogdan - @januszek jest jak najbardziej OK