O czym założyć stronę?

Witam!

mam zamiar kupić serwer pod stronę (Powierzchnia dyskowa 5 GB, Transfer serwera 600 GB) prawdopodobnie będzie oparta na cms’ie (php-fusion) Może macie propozycje o czym mógł bym ją założyć żeby była popularna i żeby kogoś czymś ta strona zainteresowała. między innymi będzie o mojej okolicy. Co mogę jeszcze wpleść w nią?

Pozdrawiam i czekam na propozycje.

O tym, o czym się interesujesz.

Hmm… no więc 1. obszerne forum o okolicy i nie tylko (kąciki tematyczne, na luzie itp.) 2. download (zdjecia, moze jakieś publikacje, ale i sam nie wiem) 3. konkursy 4. czat 5. nowinki o okolicy ale i nie tylko 6. magą być też jakieś konciki tematyczne 6. ankieta :smiley:

Popieram przedmówcę. Jeśli zależy Ci na popularności strony to strona musi być ciekawa. Jeśli ma być ciekawa powinna być robiona z pasją. A jeśli ma być robiona z pasją to tylko o tym, czym się interesujesz.

A jeśli strona będzie ciekawa to sama przyciągnie czytelników. Moja rada: przede wszystkim skup się na treści i nie faszeruj od razu swojej strony statystykami książkami gości, animowanymi gifami i tym podobnymi bajerami, bo to strasznie razi. I przede wszystkim opublikuj ją dopiero kiedy skończysz ją pisać - nic tak nie wnerwia jak info “strona w budowie”.

Wzór jest prosty:

MAM POMYSŁ - ROBIĘ STRONĘ

a nie:

ROBIĘ STRONĘ - ALE NIE MAM NA NIĄ POMYSŁU

W internecie znajdziesz tysiące stron wg drugiego wzoru, problem polega na tym, że nikt na nie nie wchodzi.

wilczek_ :

okres godowy czterokropka ? :lol:

Uwielbiam takie tematy. :wink:

Zrób stronę o ubezpieczeniach osobowych w krajach UE, USA i Japonii z naciskiem na Włochy :wink:

Mam napisać pracę kontrolną więc przyda się każda informacja.

ale temacik :slight_smile: hehe

nie wiesz o czym chcesz robić stronke a taki gigantyczy serwer chcesz kupić (rotfl) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

wilczek_ zostaw, niewarto, szkoda Twojeo zachodu a kolejny “śmieć” w necie jest niepotrzebny… :?

albo załóż strone na darmowym koncie np. republika.pl a jak już będzie popularna to wykup jakiś większy serwer…

Złączono Posta : 10.11.2006 (Pią) 15:49

a ty napierw się zastanów co piszesz…

Też chciałem kiedyś zrobić stronę ale nie wiedziałem o czym :? Jak jesteś uczniem to zrób jakąś lepszą alternatywę dla strony szkolnej z jakimś fajnym forum. Ewentualnie pozostaje ci temat: " Wpływ zorzy polarnej na rozwój negocjacji w sprawie przystąpienia Azerbejdżanu do Unii Europejskiej"

hmmm … zależy mi na czymś śmiesznym mam juz kilkanaście śmiesznych (w miarę fotek) z mojej okolicy :wink: i mysle o dodanie czegoś … download będzie na pewno :smiley: a powiedzcie mi jak to jest z dodawanie mp3 na stronę? bo chyba niemożna. Bo na pewno jak bym miał jakąś muzykę na stronie zapewne by to większość zainteresowało:)

Pozdro!

Ubuntu zastanowiłem sie i wyraziłem swoją opinie… a takie pytanie “o czym założyć stronę?” jest jak dlamnie śmieszne, zasada jest prosta, robisz strone jak wiesz o czym ona ma być, a nie… chce zroić ale nie wiem o czym… bilet tez skasujesz jak tego dnia nie będziędziesz nigdzie jechać? :lol:

i tak oto powstanie kolejna stronka z podstronami o “niczym” pare newsów a potem autorowi sie odwidzi i zostanie taki “niedorób webowy” jakich w necie pełno…

wilczek_ niechciałem Cie obrazić żeby nie było, wyraziłem tylko swoje zdanie na temat takich akcji…

XXXXXXXX

Milicja ten motyw nie przejdzie, musiałby sam zrobić jakies fotki, a jescze dyrekcja imnazjum zobaczyłaby swoje uczennice na tej stronie i co? afera by była…

nie za wspaniały pomysł :smiley: hmm … ja chciał bym sie dowiedzieć co z tym mp3? mozna czy nie mozna?

Słońca nie ma :stuck_out_tongue:

To co Ci zaszkodziło :o

Ale to właśnie dzięki skandalowi ktoś lub coś staje się rozpoznawalne a następnie powszechnie wiadome…

Jak chcesz być legalny, to musisz

mieć zgode na publikację.

Możesz też mieć własne utwory :slight_smile:

Wystarczy ,że dzwonisz do Cerekwickiej lub Norbiego… i już masz zgodę autora… Jeżeli ktoś ściągnie taki plik mp3 omawianego wyżej autora i nie zwymiotuje na ścianę lub siebię to możesz przy dużym zainteresowaniu nawet nawiązać z takim “artystą” współpracę…