O godzinie 00:00 komputer się zacina

Witam, ostatnio siedzę przy komputerze trochę dłużej i zauważyłem, że o godzinie 00:00 komputer się przycina na ok. 1-2 sek. Mam w tle włączone Radio i ciągle macham myszką a o 00:00 wszystko przystaje, zatnie się. To może nie jest coś uprzykrzającego, ale jednak daje powód do myślenia.

Być może to jakiś program dokonuje aktualizacji o godzinie 00:00, co powoduje znaczne obciążenie komputera.

Ewentualnie uruchamia się jakaś funkcja jakiegoś programu.

Najlepiej zajrzyj do dziennika podglądu zdarzeń i zobacz co się wtedy wyrabia w systemie.

Dobre

Spoko

Nie ma nic ciekawego o 00:00 ani przed ani po (ok 1-2 godz.)

A możesz powiedzieć jaki masz AV i FW ?? bo może to to Ewentualnie może to być jqs.exe (coś od javy) albo może posiadasz SiteAdvisor. Sprawdź jakie programy masz uruchomione około tej godziny czy niema jakichś planowych zadań. podejrzane może być też CCC.exe.

Czyszczenie kompa włącznie z ciasteczkami w przeglądarkach, Takie działonie prewencyjne :slight_smile: :slight_smile:

Dzieje się u mnie ostatnio też tak samo krótkie prawie nie zauważalne przycięcie, myślałem że to tylko wina wielu czyszczeń kompa ostatnimi czasy ale widzę że nie jest to tylko moja przypadłość.

Mi tam komp co minute się tnie i nie narzekam haha

Ja myślę że to jakaś aktualizacja programu, a może że zmienia się cała data w systemie, dzień i godzina :stuck_out_tongue: I systsem nie da rady i się tnie ;p hehe

widocznie ściaga jakieś aktualizacje np. antywirusa i zostaje to jako pierwszorzędne zadanie wiec reszta stoi … jesli tak to spróbuj zbadać wydajność procka w ta godzinie i wydajność połaczenie z internetem, albo poprostu go wyłącz jeśli to nie zadziała to wina tkwi w czymś innym

Sprawdził bym na twoim miejscu usługę host UPnP i nawet te informacje bez wykrzyknika :expressionless: