O ile mega maksymalnie można przepalić płyte 700MB w Nero 6?

Mam pytanie o ile mega maksymalnie można przepalić płyte 700MB w Nero 6?. Bo nie wiem na ile mogę sobie pozwolić przepalić zwykłą płytę 700MB. Chcem żeby potym przepaleniu płyta działała więc na ile mogę sobie pozwolić

przepalić zwykłą płytę?

Naprawdę zalezy to od nagrywarki jak dla mnie bezpiecznie jest nadpisanie o 20 mb. Więcej radze nie ryzykować 8)

i od plyty … osobiscie polecam Verbatim’y ;]

Znam ludzi, którym udało się przepalić nawet 40MB. I o dziwo mówią, iż wszystko im działa. Mi się max udało ~30MB ale płyta nie chodziła poprawnie.

Polecam overburning na poziomie 15-25MB na dość wolnym nagrywaniu (poniżej 40x) oraz nagrywanie na stanowczo dobrych jakościowo płytach (TDK, Verbatim, Emtec )

do 30MB spokojnie nadpalaj . Co do płyt nawet te nie firmowe mogą to przyjąć spokojnie .

Jedna zasada ,ale nie działa w 100% Ta nagrywarka co to wypali to otworzy .

Reszta . Musisz sam testować . :slight_smile:

Ja ju,ż dawno nie działam na Philips , Sony , TDK , itp… szkoda płacić za wzglągna gwarancję krórej i tak nie uzyskasz , bo nie masz pewności gdzie są wyprodukowane i z jakimi nagrywarkami są zoptymalizowane.

Na Esperanzie mój DviX (stacjonarny)działa elegancko za to z TDK wcale . Nawet po uaktualnieniu softu.