O Iphonie3G pytań kilka

Witam. Od wczoraj posiadam Iphona3G 8Gb i mam kilka pytań o nim:

1.W jaki sposób wgrywać gry,programy itp., z tego co widziałem potrzebna mi jest aplikacja AppTapp, ale tam jest to firmware 1.0.4, a ja mam 2.08.01

2.Skąd brać gry/aplikacje za darmo:)

3.Co oznacza literka E przy nazwie sieci?

4.Czy coś jest nie tak z bluetoothem, bo nie chcę się połączyć z innym telefonem?

5.Jak to jest z internetem?:slight_smile:

6.W jaki sposób mp3 umieścić w dzwonkach i dzwonkach smsów?

7.Czy są jakieś wizualizacje przy odtwarzaniu muzyki i jak umieścić okładki albumów?

8.Czy jest jakiś program prócz iTunes? Słyszałem o PcSuit, ale podobno jakiś awaryjny jest?

9.Czy można zmienić theme?

10.Jak usuwać zdjęcia; kontakty w książce?

Proszę o pomoc, dzięki z góry

Ad.3. Edge ->google :slight_smile:

Z jakiej jesteś sieci? Bo na początku trzeba wysłać ustawienia konfiguracyjne internetu SMS-em do iPhone`a.

wszystko jest OK bo BT działa tylko z innymi produktami apple… nie mów że nie wiedziałeś…

tylko iTunes niestety…

nie

aha i jakby co to kontaktów nie skopiujesz na SIM żadnym sposobem! :wink:

Jestem w ERZE

Daje ci tego linka. Narazie serwis chwilowo niedostępny.

http://boa.era.pl/SMSconfig/getXML_new.asp

A ustawienia manualne do Ery są takie

10 pytań po zakupie to chyba za dużo… Oto jest odpowiedź jak się nie “napalać” na jakieś bajery. :stuck_out_tongue:

Najlepiej jak pójdziesz do ERY i oni ci ustawią wsyzystko, bo można samemu przez ich stronę ale… to trza mieć cierpliwość :smiley:

nie chce się połaczyć i nigdy się nie połaczy z innymi telami dlatego że producent ograniczył łaczność tylko do dedykowanych słuchawek bluetooh i urządzeń głośnomówiących (zestawu do samochodu)a głupia słuchawka współpracująca z tym urządzeniem kosztuje prawie tyle ile ten tel w wolnej sprzedaży, poprostu całe urządzenie to jakieś wielkie nieporozumienie którym ameryka próbuje zarazić europejski rynek.

Zgadzam się w 200%. Sam panel dotykowy nic nie zrobi. Już lepiej kupić ERA MDA :slight_smile: brak mp3 oraz mms-ów co u nas akurat jest podstawą w kraju.

iPhone to po prostu taki bajer o, żeby był. SE C905 to jest fonik cud miód

Ale ja nie potrzebuje wiedziec czy Tobie sie to podoba czy nie, zadalem pytania i oczekuje odpowiedzi, a Ty sobie tu jakies dyskusje robisz. Brak mp3? Moze nie potrafiles wrzucic?

Speed , jeśli jesteś taki mądry to trzeba było sobie na te wszystkie pytania samemu odpowiedzieć.

Musisz zalozyc konto w iTunes Store i gry i programy pobierac z AppStore. Chyba, ze zrobisz jailbreak’a to mozesz wgrywac z Cydii lub Installera

App Store, po jailbreak’u z App Store, cydii i Installera

EDGE, jak bedziesz w zasiegu 3G to bedzie tam 3G, ajak bedziesz podlaczony do Wi-Fi to beda tam kreski

Wszystko jest ok. Apple postanowilo, ze iPhone bedzie laczyl sie jedynie z sluchawka

Sprecyzuj pytanie

Wizyalizacji - brak, Okladki? Pobierz z iTunes Store. lub dodaj przez program Mp3tag

Jest, WinSCP (laczysz sie z kompem za pomoca Wifi) - potrzebny jailbreak. iPhone PC Suite? Nie dziala za dobrze- tez potrzebny jailbreak

Musisz zrobic jailbreak’a i wgrac aplikacje WinterBoard z Cydii

Kontakty -> Wybierasz kontakt -> Edycja -> na dole (na czerwono) masz usun kontakt, a zdjecie? klikasz na nie i dajesz usun z djecie

O, pięknie dzięki. Coś więcej o tym Jailbreaku?

Jailbreak czyli w przelozeniu na normalny jezyk to dostep do plikow systemowcyh i w ogole wszystkich plikow w iP po podlaczeniu z PC.

“Jedyne” co musisz zrobic to odblokowac soft - programem PwnageTool - Mac OS, WinPWN - Winda i wgrac juz odlokowany soft przez iTunes (albo pobrac juz odblokowany)… A mianowicie podlaczasz iPhone’a do PC, wlaczasz iTunes przytrzymujesz “Shift” klikasz na odtworz (wciaz trzymajac shift) i wybierasz wczesniej pobrany/przerobiony wlasnorecznie soft… Musialbym troche poszperac po forach i poszuakc gotowego oblokowanego softu do 3G, bo do 2G to mam na zawolonie rzeklbym. Jednak odblokowanie nie jest takie trudne ;). Tutaj masz link do tutoriala :wink: . Powinienes sobie poradzic i tak powinno byc szybciej :wink: . Jesli bedziesz wszystko czytal to zrobisz bez problemow. Jest po angielsku, ale nie sadze, zeby byl to dla Ciebie problem :wink:

How to Jailbreak Your 2.0 3G iPhone (Windows) [updated] .

P.S Polecam do tego typu spraw forum - www.myapple.pl/iphone . Tylko po rejestracji poszukaj tego co Cie interesuje, bo Oni bardzo nie toleruja nowych tematow, ktore juz byly - fakt jesli czegos nie ma to pisz bez skrupułów, powinni pomoc

I tu się mylisz. Da się, poszukaj trochę w Googlach to się dowiesz. Ciekawe na co by były robione themes’y do iPhone’a :slight_smile: