O jakie hasło i klucz hasła chodzi w połączeniu bluetooth

Witam Wszystkich!

Czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi z hasłem-kluczem hasła, o które dopomina się komputer oraz telefon w trakcie połączenia bluetooth podczas pierwszego „skojarzenia” tych urządzeń. Czy ktoś wie jak to zrobić krok po kroku, a przede wszystkim o jaki klucz hasła tutaj chodzi.

Drugi problem pojawił się w trakcie instalacji. System win xp przerywa jego instalację bo nie spełnia wymogów. Pojawia się komunikat: „Przerwać” albo „Mimo to kontynuuj”

Klikałem ten drugi i chyba coś jest nie tak. Zainstalowałem to samo w systemie win 98se program Bluesoleil działa bez zarzutu ale znowu pojawia się problem hasła które dopomina się telefon i o klucz hasła komputer-o co tu chodzi

Nadmieniam, że mam telefon nokia 6233 i system operacyjny win xp, korzystałem z oprogramowania dostarczonego z urządzeniem bluetooth tj Bluesoleil+ zestaw sterowników zawarty na oryginalnej płycie Cd.

Może ktoś mi podpowie jak to uruchomić bo naprawdę nie wiem.

Dziękuję za wszelką pomoc! !!

Chodzi o to żebyś podał to samo hasło w telefonie i kompie, nie ważne czy to 1234 czy 00000 itp. Ma być takie samo w jednym i drugim urządzeniu.

Co do sterowników, spróbuj je “podać” ręcznie. Na płytce instalacyjnej Bluesolei są 3 lub 4 do wyboru. Podaj te do XP. Ja osobiście używałem urządzenia z tym programem na XP -działało bez zarzutu. Pozdrawiam.

ok dzięki! !!

Często przy instalacji plików pojawia się ten komunikat o sterownikach niepodpisanych cyfrowo. Klikaj “Mimo to kontynuuj”, bo mi w ten sposób zadziałało :wink:

Tak to prawda ale komunikat jest bardzo częsty-pojawiał się chyba z 30 razy w trakcie instalacji, aż w końcu wszystko stanęło. Oczywiście za każdym razem kontynuowałem instalację.