O języku polskim na forum - [Wydzielone] Mam problem z moim komputerem

Akurat nie mi, ale dobra…

@66Garoz @zbigg47

1 polubienie

@FadeMind - Ty na pewno tego admina nie dostałeś przez pomyłkę? Umiesz w merytoryczny sposób odnieść się do jakiegokolwiek tematu, czy stać Cie tylko na wstawianie jakichś durnych memów?

2 polubienia

Nigdy się nie nauczycie…

Podstawową jednostką prędkości w układzie SI jest metr na sekundę. Pomyliłeś drogi kolego, prędkość z przepustowością łączy oraz szybkością transmisji danych :wink:

2 polubienia

Przepustowość łącza to też prędkość łącza i teraz to już sie mega upierdliwie czepiasz.

Chryste macie jakąś chorobę psychiczną na literówki na forach.

Prze co? :wink:
ps. Szybkość i prędkość to są, wbrew potocznemu ujęciu, różne pojęcia. Jeszcze czymś innym jest przepustowość.
pps. O problemie jihadu językowego, który prowadzą na forum co poniektórzy fanatycy, dyskutujemy tutaj.

2 polubienia

To prawie jak twierdzić, że ciężar to synonim wagi.

Dziekuje. Postoje.

To nie wywody tylko gnebienie i hejt jaki się da do czego dopuszczają moderatorzy i administracja portalu. Nie można wymagac na forum, żeby pisac jak pismo urzędowe z pełną ortografią, formatowaniem etc. Bo ci co twierdza, że się nie da przeczytać nawet nie chcą przeczytać tylko odrazu zjechac i hejt, a za hejt powinien być dozywodni ban bo za to tez idzie się do wiezienia, a tu akurat mozna powiedzieć, że do hejtu pozawala moderatorstwo i administracja, a moderatorzy powinni nieźle oberwac za pozwalanie na hejt zwłaszcza taki bo to narówniz hejtem na przystankuw stylu “ej mała wyglądasz jak pies, albo ej mała jesteś taka chuda, że nie ma cie za co potrzymac”.

Jakby z tym pójśc na policję i do mediów typu telewizja to jakby to i inne forum za taki hejt zjechali to pewnie wszystkoz hukiem by padło i zbankrutowało, ale po co? Skoro to kwestia dogadania sie. Regulaminy forum nie moga stać ponad wolnoscia słowa.

Halo, policja!? Proszę przyjechać ma forum bo tu wolność słowa naruszają! :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

To może zgłosić to do prokuratury, albo chociaż do TVNu?

1 polubienie

Zasyfiacie komuś temat, ale co tam ważniejsze literówki… Powodzenia moderatorzy.

Teraz taka moda tutaj panuje, nie ważne co piszesz w temacie, ważne że ruch na stronie się zwiększa. W kwestii moderatorów - ja widzę tylko jednego aktywnego moderatora, reszta albo działa incognito, albo… zostawię to bez komentarza.
ps. offtop z tego wątku zgłosiłem, ale czy ktoś odważy się zrobić z nim porządek, wątpię.

2 polubienia

Wydzieliłem offtopy z oryginalnego wątku. Nie wiem czy jest sens pisania po raz któryś o tym samym, choć może tak, skoro tyle tego się pojawia.
Generalnie każdy powinien pisać poprawnie, ale cóż z tego. Redakcja odeszła od polityki 0% tolerancji, więc jest jak jest. Sam mam znacznie częściej ochotę reagować niż to robię. Dla jednych lepiej, dla innych gorzej. To trochę jak na facebooku czy w komentarzach na “jutubie” - tam każdy sam odpowiada przed sobą za to jak pisze, a moderacja wtrąca się dopiero, gdy łamane są tzw. wytyczne. Tu jest (na szczęście!) trochę inaczej, przynajmniej u mnie nie przechodzą wulgaryzmy czy obrażanie innych użytkowników. A jak gdzieś jeszcze są to proszę dać znać - zadziałam.

2 polubienia

Skoro to wydzielone, to jeszcze raz się zapytam. @januszek, co rozumiesz przez “słowotwórstwo”, “wolność słowa” i “tolerancja”?

Dziękuję za przeniesienie postów do nowego wątku, choć dla mnie właściwym miejscem dla takiego offtopu jest po prostu Kosz. Korzystając z okazji zapytam się jak obecna polityka na forum odnosi się do zabaw w moderację, jak np. w tym temacie: Zawiesza sie laptop podczas gry Sądząc po braku reakcji na zgłoszenie, wydaje mi się, że teraz wszystko jest tutaj dozwolone.

Hej,

Tak się składa, że nie tylko Ty to zgłaszałeś - jest nas przynajmniej dwóch.

Każdy może teraz pisać, co chce - czyli też bawić się w moderatora. :slight_smile: Przynajmniej po tym, co widzę w więcej niż jednym wątku.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Ogólnie - tworzenie wyrazów; prawo do publicznego wyrażania własnych opinii; wyrozumiałość dla odmienności. Konkretnie - to zależy od kontekstu.