o2-"Inny użytkownik wyraził chęć podłączenia Twojego ko

Witam, czy ktoś z Was spotkał się z taką dziwną wiadomością wysyłaną z adresu automat@firma.o2.pl (dotyczy oczywiście użytkowników poczty tlenowej)? Co to za bzdury?

Drogi Abonencie,


użytkownik (nazwa_użytkownika) wyraził chęć podłączenia konta (nazwa_mojego_konta) pod swój rachunek. Aby tak się stało wymagana jest Twoja zgoda.


Jeśli WYRAŻASZ ZGODĘ na podłączenie konta (nazwa_mojego_konta) do rachunku użytkownika (nazwa_użytkownika), kliknij na poniższy link:

(link)

(możesz być poproszony o zalogowanie się)


Jeśli NIE WYRAŻASZ ZGODY na podłączenie konta (nazwa_mojego_konta) do rachunku użytkownika (nazwa_użytkownika),

kliknij na poniższy link:

(link)

(możesz być poproszony o zalogowanie się)


Informacja dodatkowa.

Będąc podłączonym pod rachunek innego użytkownika nie będziesz miał możliwości samodzielnego zarządzania numerami do odbierania faksów i telefonów. Jeśli obecnie posiadasz wykupione numery, to kontrolę nad nimi przejmie użytkownik (nazwa_użytkownika). Użytkownik (nazwa_użytkownika) będzie miał możliwość przeglądania wykazu Twoich połączeń telefonicznych oraz ograniczania funkcjonalności konta (nazwa_mojego_konta). Brak terminowej zapłaty faktury za nasze usługi przez użytkownika (nazwa_użytkownika), będzie skutkowało częściowym lub całkowitym brakiem możliwości korzystania z konta (nazwa_mojego_konta).


pozdrawiamy

Załoga o2.pl


List ten został wysłany automatycznie, nie należy na niego odpisywać.

heh ktoś chce po prostu wyciągnąć twoje hasło i tyle…