O2.pl: Konto zostało zablokowane przez administratora


(zonk123) #1

Witam.

Mam pewien problem z dostępem do swojego konta e-mail w serwisie o2.pl. Dodam, że konto to posiadam blisko 10 lat w tym serwisie - do tego konta mam przypisany bank, USOS, dotpay.pl, platnosci.pl, GoldenLine, nk.pl, Facebook i wszystko inne.

Otóż jak zwykle rano usiadłem do komputera i standardowa, pierwsza czynność - sprawdzenie poczty e-mail. Zamiast normalnego zalogowania do skrzynki przywitała mnie sympatyczna wiadomość:

zablokowanekonto.png

Oczywiście napisałem do nich w celu wyjaśnienia sprawy. W odpowiedzi otrzymałem informację o konieczności przesłania kopii dokumentu osobistego wraz z wnioskiem o zmianę hasła.

W uprzejmej odpowiedzi również dostałem jakieś bzdury o zmianie hasła, choć problem tego nie dotyczył.

Czy ktoś spotkał się kiedykolwiek z podobnym problemem? Nie bardzo wiem czy powinienem wysyłać swoje prawdziwe dane, skoro nie jest to konieczne do prowadzenia konta w serwisie o2.pl.

Proszę o jakieś porady, trochę mnie to dręczy.


(Kuczkowiak) #2

Na Twoim miejscu na kontach bankowych itp. pozmieniał bym adresy mail.


(abrakadabra77) #3

Sprawa może dotyczyć wycieku haseł do kont mailowych opisywane to było na na forum niedawno jak i na Niebezpiecznik.pl podobne kłopoty z zalogowaniem się maja również użytkownicy kont na WP, Onecie


(Kuczkowiak) #4

I co z tego że tak napisałeś jak i tak konta nie usunęli bo nie przedstawiłeś im dowodu że jesteś właścicielem konta.


(Wolochowicz) #5

witaj w klubie, doslownie dzisiaj rano jeszcze korzystalem ze swojego konta, gdy wieczorem zobaczylem ta sama wiadomosc. Jakas masowka?

http://www.wykop.pl/link/393112/wyciek- ... ternautow/


(zgredzio) #6

Mam ten sam problem, jednakże nie dostałem jeszcze żadnej odpowiedzi od o2.