Obawa zwiazana ze zdjeciem SIMLOCKa

witam wszystkich. Mam nastepujacy problem: Jestem posiadaczem SIEMENS’a CX65, ktory chodzi w sieci orange. korci mnie zeby zdjac simlocka i potem przejsc do HEYAH, ale gdzies czytalem ze zdjecie Simlocka z tego telefonu moze wiazac sie z nieprawidlowym funkcjonowaniem fonu - mozliwe ? czy zdjecie blokady moze w jakis sposob wplynac na dzialanie fonu ? ?

Moim zdaniem może-przejechałem się tak kiedyś na Nokii 3310. Uważam, że najlepszy telefon to kupiony bez simlocka, z fabrycznym oprogramowaniem…

Problemem Siensów jest to, że są to badziewiaste telefony(nie ubliżając Ci -miałem C60, który "umarł po 1,5 roku). A to co robi Orange to pomyłka(to ich menu "kaszani więkość telefonów np. Sagem 6-20…

Pytałeś się w jakimś serwisie?

Nic się nie stanie, będzie chodził tak jak wcześniej :stuck_out_tongue:

Mozesz stracic gwarancje na telefon po sciagnieciu simlocka.

Ale jesli jest juz po gwarancji i az tak bardzo chcesz przejsc na heyah to mozesz sciagnac simlocka. Niepowinno to w zaden sposob zniszczyc telefonu, ale jesli ktos natym woogle sie niezna to niech tego nierobi samemu.

a jezeli sciagniesz simlocka w autoryzowanym serwisie to nie powinno to zabrac Ci gwarancji …

i masz dodatkowe zabezpieczenie, jezeli telefon nie bedzie dzialal poprawnie robisz reklamacje zdjecia simlocka …

Czy ty wiesz że zdjęcie simlocka w autoryzowanym serwisie kosztuje 500zł + vat? W każdym innym wiąże się to z utratą gwarancji

najbezpieczniej w komisie ,bo jak zdejmowąłam z Neta to mi oprogramowanie siadło i musiałam mieć nowe … :confused: