Obiekty flash nie wczytują się

Mam WinXP - miałem zainstalowaną starszą wersję Flash Playera i było ok, ale jakiś czas temu ta wersja przestała obsługiwać nowsze obiety flash na stronach www. Zainstalowałem najnowszą wersję Adobe Flash Playera i teraz na paru stronach (przydatnych mi) nie wczytują się pewne elementy np. menu strony. Przeglądarka to IE 6.0

A czy to samo masz na innych przeglądarkach? :?

przeinstaluj flasha :stuck_out_tongue:

napisz na jakich stronach tak sie dzieje bo może faktycznie to wina flasha (w co wątpie :stuck_out_tongue: )

Zainstaluj Flash Playera 9 stąd :mrgreen:

Proponowałbym podać adres tej strony na której nie możesz zobaczyć tego menu ponieważ nie musi być ono koniecznie wykonane we Flashu i aby poprawnie a przede wszystkim woogle je obejrzeć potrzeba jakiś innych dodatkowych wtyczek etc. Np. może być Ci potrzebny dodatkowo Shockwave Player lub Java 2 Runtime Enviroment.

Oczywiście zrób to co napisali koledzy wyżej i ja oraz odpowiedz na zadane Ci pytania…

Po co tak daleko ma szukać skoro jest bliżej.

Daleko? Od producenta to daleko?

Flash to flash :evil:

Myślałem, że vortal mamy bliżej. :mrgreen:

Ale jaką ma się pewność, że to jest akurat flash.

Czasami może się wydawać, że to on a tak rzeczywiście nie jest.

Więc lepiej sprawdzić wszystkie możliwości :roll:

Proponuję poczekać aż kolega Ja-shu udzieli odpowiedzi i poda adres strony :?

Prawoklik na animację/menu --> to widać About Adobe Flash Player 9 :evil: :evil: :evil:

Ale Ja-shu nie podał adresu strony na której nie może tego odtworzyć więc jaką masz pewność że tam jest taki tekst o którym piszesz?

Proponuję spacerek.

Złączono Posta : 10.08.2006 (Czw) 16:27

Także nie mam Go za idiotę.

Ale w TEJ CHWILI nie masz pewności jak jest to menu wykonane - czy we flashu czy nie. Więc jak już wcześniej wspomniałem:

A ja myślę, że przydałby Ci się… :roll:

Wogóle się nie wczytują??

Spróbuj prawym na obiekt i wybierz Settings i suwak przesuń w prawo

przepraszam, że musieliście tak długo czekać, nie spodziewałem się tak szybko odpowiedzi :slight_smile:

adam9870 - zainstalowałem shockwave playera i nadal nic.

wiem, że obiekt jest we flashu, bo jak kliknę PPM to się pojawia ‘about adobe flash player 9’

chodzi np. o strony http://www.vivaclub.pl/ albo http://www.spik.com.pl/index2.html

Najprawdopodobniej wina leży u twórców strony, animacja się nie ładuje (widocznie chwilowo nie ma jej na serwerze).

U mnie jest tak samo, wszystko mam zainstalowane w najnowszych wersjach :mrgreen:

b222ba7957a7e993.png

a to ciekawe, że przed zainstalowaniem AFP 9 wszystko ładnie śmigało…