Obliczanie poboru prądu przez podzespoły komputera

Czy zasilacz delta 300W starczy do intel Celeron D 2800MHz pod socket 775 i Geforce 5200 128Mb(takiego czerwonego)?

ja bym kupił mocniejszy zasilacz i innej firmy

np patriot ocz albo corsair

a tak narazie wytrzyma?

może i wytrzyma ale jak popali ci sie cos w srodku kompa to bedzie od zasilacza najprawdopodobniej takze lepiej sobie go wymien jak niechcesz miec problemow w przyszlosci

przecież delta nie jest na czarnej liście?

Wytrzyma bez problemu. Do tego zestawu nie ma sensu kupno mocniejszego zasilacza, a taka Delta to wydatek rzędu 30zł z wysyłką. Jeśli już masz ten zasilacz, to tym bardziej nie ma co się zastanawiać nad mocniejszym.

Delta robi dobre zasilacze.

Ja kupiłem za 20zł :smiley:

ok dzięki za pomoc.

ha ha :smiley:

"ja bym kupił mocniejszy zasilacz i innej firmy " <3

na tym forum wszyscy nauczyli się ładnie pomagać , tak jak kiedyś wszyscy odpowiadali “poszukaj w google” to teraz odpowiadają “zmień zasilacz na mocniejszy i firmowy” .

żalowe te forum się zaczyna robić ;/

Ps. sprawdź mój podpis :slight_smile: spokojnie, dobra Delta odpali sprintera na mrozie :slight_smile:

Marcin1025 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Fakt, Delta klepie niezłe zasiłki i nie powinno być problemu, u mnie podobny zestaw ciągnął słabszy zasilacz i z czarnej listy aż nie zacząłem układać kabelków i nie popaliłem wszystkiego :smiley:

Tak myślałem,wolałem się upewnić dzięki za pomoc