Oblivion-owy cs - problemy

Witam. Niedawno rozpocząłem zabawę z oblivionowym construction set-em. Niestety, jestem jeszcze trochę zielony. Oto moje pytania:

-Pod jaką nazwą, i w jakim folderze znajduje się taki teleport, jak w głównej, ogólnodostępnej wieży na tajemnym uniwersytecie?

-Pod jaką nazwą, w tym okienku gdzie wybiera się miasto, komórkę, wnętrze znajduje się dzielnica portowa w cesarskim mieście?

-I znowuż , gdzie mogę znaleźć interiory domów innych niż farmhaus, i lowerclass???

-Oraz, zauważyłem w csie, że są dwa rodzaje mebli - z jakąś animacją z boku, i takie zwykłe, bez animacji. Czy na tych drugich również będę mógł siadać, kłaść się???

-Pod jaką nazwą znajdę interior domku (tego który można kupić), położonego w dzielnicy portowej???

I na koniec problem. Otóż z interiora i exteriora tawerny dla klas niższych, zrobiłem sobie chatkę w lesie. O wszystkim chyba pamiętałem, jednak kiedy podłączyłem wtyczkę do gry, uruchomiłem ją, wczytałem grę i teleportowałem się do współrzędnych nieopodal domku ( w pobliżu były jakieś ruiny, dwie bramy do oblivionu, i obóz barbarzyńców zaraz koło którego powinna znajdować się chatka, czyli punkty orientacyjne, i elementy upiększające znacznie krajobraz xD. Pół godziny chodziłem wokół obozu, i nic nie znalazłem, włączyłem sobie nawet cheata na przechodzenie przez ściany, by polatać nad lasem i nic nie znalazłem. Co mogłem zrobić źle??

tutaj najszybciej i najdokładniej uzyskasz pomoc.

Dzięki, szukałem jakiegoś dobrego forum o oblivionie, lecz nic nie znalazłem sensownego - dzięki za polecenie mi któregoś.