Oblivion - premiera

Jak zapewne fani RPG wiedzą, dzisiaj jest premiera The Elder Scrolls IV: Oblivion. Pewnie ktoś z Was zamawiał wersjękolekcjonerską i w najbliższym czasie będzie miał okazję pograć w to cudo (ja czekam z zakupem na wersję PL).

Do tych szczęśliwców mam prośbe: pochwalcie się na jakim sprzęcie gracie i jak ta gra u Was chodzi (może jakiś screenik :D)

Edit:

Przepraszam, daty mi siępomieszały. Premiera w piątek dopiero :frowning:

(Piecu92) #2

Podobno premiera jutro ale w usa a nie wiem kiedy wersja pl

(Daroo7) #3

Athlon 64 3000+ 768MB RAM Radeon 9600XT mam nadzieje że pójdzie :slight_smile:

Nie chodziło mi o nadzieje, tylko o to jak w rzeczywistości gra będzie się sprawowała na konkretnym sprzęcie.

Ale skoro gra jeszcze nie wyszła, cóż, trzeba poczekać.

(Piecu92) #5

Jak dokupię ramu to będzie chodziło na wysokich bo narazie mam 512 mb.

(Dod) #6

michael-1992 : hahahha sobie żartujesz prawda ? na wysokich ? buahahhaha na średnich jak ci pujdzie to sie ciesz

(Piecu92) #7

2 x GF 6600 GT 256 mb,512 mb ram,Athlon 64 4200 + ?? I co ty na to ?

(Bunio) #8

Podejrzewam ,że i tak nie wykorzysta mocy SLi.

Ale ne jestem pewien.

Z tym RAMem to jeszcze popracuj. :wink:

(Piecu92) #9

Wiem.Chcę dokupić jeszcze giga ramu.TaOs nie mówiłem że zagram na najwyższych o nie !

(Tuszon) #10

Gra dostępna juz jest na emule co prawda 4,7 GB to troche bedzie sciagac ale mi np na neo 256 przez 2 dni (bez nocy) sciagnelo 10% to calkiem duzo nie uwa rz acie??

Pozrawiam

(Daroo7) #11

:x :x :x poczytaj http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php gry z P2P są nielegalne :x :x :x

(Bukosss) #12

Uważamy, że gra warta jest sporych pieniędzy jakie na nią się wydaje. Doprawdy cudo, choć momentami mam powerpointa a nie płynną grafikę :wink:

A64 s.939 3000+ 2x512 Dual DDR Geil GF6600