Oblivion - problem ze sprzętem

Witam, kilka dni temu kupiłem Obliviona, słyszałem że jest super i że wymagania nie są takie duże, a co najważniejsze teoretycznie mój komputer powinien pociągnąć nawet te zalecane wymagania, a nie tylko te minimalne, no i trochę mnie zagięło kiedy po instalacji okazało się że system automatycznie ustawił właśnie te minimalne! Problem dotyczy nie tylko tej gry, ale też innych w miarę nowych, dla informacji podam moją konfigurację kompa (może właśnie w tej konfiguracji tkwi szkopuł): Procesor Intel Pentium 4 CPU 3.20 GHz, kości DDR 1 Gb Kingston, grafika Gainward GeForce 6200 256 mb, dysk samsunga 300 gb, jeśli będzie potrzeba jakichś szczegółów lub więcej informacji to piszcie a ja je podam! z góry dzięki za pomoc

Problem tkwi w karcie graficznej. Jest BARDZO słaba :slight_smile:

A wręcz nie nadająca się całkowicie do nowych gier :o

Łuuu siet, jeśli faktycznie to jest problem karty no to nie pozostaje nic innego jak tylko wymienić! dzięki za informacje, pozdrawiam :smiley:

Raczej nie wymienisz, bo to karta zintegrowana. Możesz co najwyżej kupić lepszą kartę a tę wyłączyć w BIOS. :]

:hahaha: :hahaha: :hahaha: Człowieku pisze przecież że posiada GAINWARD GEFORCE 6200 jest to normalna karta więc musi wymienić na nową.