Oblivion- problemy z grą

Mam pewien problem z tą grą. Otóż, gdy włączę opcję HDR w ustawieniach EFEKTY EKRANOWE a następnie uruchamiam grę Oblivion, gra się ładnie uruchamia, grafika jest wprost cudowna, ale po kilku minutach lub nawet czasem po kilkunastu sekundach obraz całkowicie znika, jest czarny. Widzę jedynie paski zdrowia, energii magicznej itp. i napisy gdy z kimś rozmawiam (mam zainstalowane spolszczenie). Gdy wyłączę tę opcję gra chodzi, ale to już nie to samo. Proszę o pomoc. Mam kartę graficzną GeForce 6800 i najnowsze sterowniki.

Z góry dziękuję.

kiedy obraz sie robi czarny to znak że musisz trochę podkręcić karte. ( nic prostszego ) .kiedyś na starym kompie tak miałem z narnią a po podkręceniu było ok :o

Watpie aby 6800 byl winowajca.

Jesli to GS/GT/Ultra to znaczy to iz masz mocna karte.

Sprawdzilbym czy zasilacz jest ok i czy czasem nie jest za slaby.

Ponadto temperatury w stresie i napiecia w stresie.

Wgraj najnowszego DX.

Wgraj najnowsze stery i DX 9,0c jeśli nie masz.

Jak chłodzenie na grafie i temp. ?

witam.mam problem bo wczoraj zainstalowałem Obliviona ale brakło mi mijesca na spolszczenie na dysku C :slight_smile: i chciałem odinstalować ale sie nei dało bo jakiś problem był z patchem to usunołem ręcznie :? i dziś sobie chce zainstalowac na dysku E ale sie nie da bo najpierw pisze żebym gre odinstalował a jej już nie ma :frowning: i tak w kułko.co ja teraz mam zrobić??