Oblivion ścina się przy nowej karcie graficznej

Witam :slight_smile:

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

 

Co do problemu, Twoja karta, GT 610, to wyświetlacz pulpitu a nie karta do gier, ustaw najniższe i sprawdź jak to działa…

Przy słabszej karcie graficznej gra chodziła na średnich bez problemu… To czy ustawię najniższe czy najwyższe nie ma żadnej różnicy , lagi nie są ani mniejsze ani większe. Zresztą nawet tutaj pokazuje że Oblivion powinien śmigać bez problemu http://www.systemrequirementslab.com/cyri  Moim zdaniem chodzi właśnie o to że gra jej nie rozpoznaje , i tu moje pytanie czy instalacja innych sterowników na przykład mogła by coś pomóc?

Na jakiej rozdziałce grasz ? Zainstaluj nowe sterowniki ze strony Nvidii - http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl .

Dużej płynności w grze nie osiągniesz bo to typowa karta deskopowa.

 

A wyniki z Can U Run It nie bierz na serio. Wg ich wyników nie poszłoby mi z 10 gier w które aktualnie gram na wysokich ustawieniach. 

Możesz jeszcze podać co jaką wcześniej miałeś kartę?

Jeżeli chodzi o nazwę starej karty to niestety nie pamiętam… Rozdzielczości próbowałem wszystkie i na żadnej nie widać poprawy… Aktualnie postanowiłem włączyć najwyższe ustawienia i jest właściwie lepiej niż na najgorszych :smiley:

Tylko , że to ma związek z kartą graficzną…no ona jest po prostu beznadziejna :slight_smile: