Obnażanie zalogowanych przed anonimami

Myślę, ze bezpieczniejsze dane są tutaj niż PESEL w profilu zaufanym :rofl:.

No i co wszędzie każdy widzi te dane, nie musi się zalogować, żeby je zobaczyć te filmy nawet, pomijając youtuba.

To, że ja sam podaję miejscowość to wiem, ale nie po to się loguję, żeby każdy kto wejdzie na portal bez logowania je widział. To po cholerę to logowanie skoro i tak każdy wejdzie i ma na tacy?

Może jeszcze zróbcie, żeby każdy bez logowania widział IP publiczne, z którego się logowałem do dobreprogramy i mógł mnie namierzyć skąd pisze chodź by kilometr od docelowego miejsca.

Po co ta moda “na anonima”?
Pomysł obliczony na niezarejestrowanych użytkowników stał się przykrywką do ukrywania zarejestrowanych. Jakoś nie dostrzegam, żeby obcy coś napisał. Z treści anonimowych komentarzy wynika, że wszyscy piszący teksty komentarzy są otrzaskani na dobrychprogramach, nawet poznać, czasem, kto nagania dyskusję we własnych blogach*.
Praktyki nienaganne? Układ uzgodnionych zjawisk nadprzyrodzonych?
Mam wrażenie, że likwidacja aktywności niezalogowanych i wglądu niezalogowanych do spraw DP i użytkowników - nawet by nie spowodowała jakichś zmian ilościowych w komentowaniu na DP, a jedynie sprawiłaby zmniejszenie ilości impertynencji.

Masz, namierzaj: 46.166.142.222

Moderatorzy widzą Twoje IP.

1 polubienie

Wylogowany nie widzi.

@Bogdan_G Nie mam pojęcia o czym piszesz więc nie jestem w stanie w żadne sposób się do tego odnieść.

Po to byś miał dostęp do dodatkowych funkcji do których nie mają dostęp anonimi. Jeśli Ci to przeszkadza po prostu skasuj konto i po problemie.


Widzę, że zapowiada się kolejny “wyborny” temat :smiley: :popcorn:.

4 polubienia

Smacznego. :slight_smile:

Nawet jeśli mieszkasz w stujednoosobowym Or** Ce**n*e to jest niskie prawdopodobieństwo ,że ktoś jakoś to wykorzysta.Pomyśl.Ktoś by miał obserwować ok.70 domów czy co?Możesz napisać także większe miasto obok.Wtedy ok.40 000 ludzi.Możesz napisać nazwę województwa - 5 mln ludzi.Kraj - 40 mln ludzi.Kontynent - 750 mln.Planetę - 7,5 miliarda ludzi. Ale mogli by to troszeczkę poprawić - choćby na forum
*W trakcie pisania odpowiedzi nie wykorzystałem danych osobowych.

Pisałem na początku - na końcu

1 polubienie

~Paulo Coelho

1 polubienie

Jak na razie wytworzyłeś z tego hejt.

46 :: net sieci Play;
166 :: małopolska/lubelskie
142 :: numer podsieci
222 :: numer kolejny kompa

Swoją drogą ciekawe jak z pingiem przy tak wysokim numerze podsieci?

Owszem nie. Próbuj dalej :slight_smile:

SP NForce Entertainment B.V.
Usage Type Data Center/Web Hosting/Transit
Hostname(s)
Domain Name nforce.com
Country Netherlands
City Roosendaal, Noord-Brabant
IP Address 46.166.142.222
Decimal Representation 782667486
ASN AS43350
City Kortenhoef
Country Netherlands
Country Code NL
ISP NForce Entertainment B.V.
Latitude 52.2383° (52° 14′ 17″ N)
Longitude 5.1123° (5° 6′ 44″ E)
Organization NForce Entertainment B.V.
Postal Code 1241
Is Private IP Address no
PTR Resource Record
Is Reserved IP Address no
State Noord-Holland
State Code 07
Timezone Europe/Amsterdam
Local Time 2018-11-14 22:20:56+01:00

Czyli jakiś VPN-nik?

Proton :slight_smile: Szczerze polecam.

1 polubienie