Obnizanie ocen programów na vortalu

Jeśli ja napisze że pewien user trolluje i urządza hucpy nad pewnym komunikatorem żądając moderacji a nawet cenzury pewnych ocen , to sam dojdziesz do wniosku że,

I jak Ci się podoba moja nieco przewrotna odpowiedź ?? Przecież to Twoje słowa.

Każde forum to wolność wypowiedzi ale nie myl demokracji z anarchią . Każdy ma prawo do swojej oceny tego czy innego softu, ingerencja w tak nieistotny szczegół jest tutaj grubą przesadą.

Na drugi raz pomyśl zanim cokolwiek napiszesz .

Jakie moje słowa? Nic takiego nie napisałem.

Chodzilo o moje słowa. Każdy ma prawo do oceny, ale jeżeli przypuszczałem że ktoś ma wiele kont i się nimi bawi, to uważam że należy mu się ban.

Pangarys zwróć uwagę że pretensje mają tylko cucko i VPN (który jak wiadomo wszystkim jest powiązany bezpośrednio z AQQ). Reszcie jest to obojętne czy AQQ ma za grafikę 0,5 pkt mniej czy więcej 8) .

Zamiast patrzeć na oceny, proponuję poczytać komentarze do programu - znacznie więcej się dowiecie.

Co z tego że ktoś jest powiązany z tym programem? To nie ma żadnego związku z tym tematem, chyba że dla Cb użytkownik AQQ = troll.

P.S. Jak dla mnie temat jest już wyczerpany…

Szkoda tylko, że nie doszedłeś do takiego wniosku przed założeniem tematu.

:slight_smile:

fiesta potrafisz czytać ze zrozumieniem? Wchodząc do tego tematu miałem i tak napisać coś na temat ocen programów, bo już kiedyś o tym wspominałem - zaraz po ich wprowadzeniu, a że akurat jako przykład było podane AQQ - przypadek bez znaczenia. Dlatego podkreślam i powtarzam: tutaj chodzi o zasady ogólne oceniania, które w chwili obecnej po prostu są fałszywe, a przynajmniej nieporównywalne.

Ja potrafię, wy zaś nie potraficie pogodzić sie z faktem że soft nie ma samych 10.

Tak jak pisałem, jeżeli program jest naprawdę dobry, to tylko kwestia czasu kiedy wróci do poprzedniej oceny, bez potrzeby Waszej ingerencji :slight_smile:

Jak do ściany. Nie chcę żadnej ingerencji w ocenę konkretnego programu, chcę zmiany systemu ocen użytkowników.

wystarczyło by info ile głosów zostało oddanych na dany program i po problemie :stuck_out_tongue: a Wy tu jakieś teorie zaraz :stuck_out_tongue:

Koniec tej burzliwej i niepotrzebnej dyskusji. Zamykam.

To ja jeszcze się wypowiem.

Rzeczywiście w sytuacji gdy nie ma informacji o ilości głosów na dany program zaciemnia wyniki.

Jeden głos krytyczny przy stu pozytywnych nijak ma się do jednego krytycznego przy 10 pozytywach.

Tak więc wypada dorobić informację o ilości wszystkich głosów na program.