Obowiązek zmiany nazwy konta użytkownika

W komunikacie było, że zabronione znaki kropki, dywizu i podkreślenia.
Teraz Docent pisze, że to “dobre nicki”.
Jest failed przy próbie zmiany, a dla mnie jest dobre z Bogdan_G. Jakoś przyzwyczaiłem się.
Gdy jest dobrze, to OK. Gdy to tylko kręcenie, to mam prawnuka we Wrocku i choć poruszam się o kulach, to będzie albo dobra kawa, albo demolka w DP. 400 km, to nie tak daleko.

Ale wy potraficie z niczego robić problemy, czytanie ze zrozumieniem się kłania :joy:


Wołami przecież jest napisane. Zmienić nicki muszą ci, którzy mają spacje albo polskie krzaczki. W sumie to już dawno powinno być załatwione, bo gadaliśmy o tym chyba kilka lat temu, że ludzi ze spacjami w nicku nie ma jak podlinkować w komentarzu czy na forum.
Najlepiej zmienić skryptem wszystkim spacje na podkreślnik, wysłać maila z informacją i się nie franzolić.

1 polubienie

A co o moim nicku? @Docent
Jest w porządku czy mam oczekiwać wiadomości o zmianie?

Czy jest możliwość zmiany nicka na stronie głównej na DP na zupełnie inny niż obecny?
[wiem, że można w bazie SQL, tylko czy się będzie komuś chciało :wink: ]

image

Ja o tym wiem. Ale jeżeli guru WP/DP ostatnio modyfikuje wszystkim nicki, to skąd mam gwarancję, że mój nick spełnia nowe wymagania? :joy:

Ale powiedz chociaż, że przeczytałeś:

image

:wink:

Przeczytałem i powiedziałem, że wiem o tym.

U mnie była spacja w nicku, więc wychodzi, że to był problem.
Poza tym, nazwa konta a nick na forum to dwie różne nazwy, więc jest trochę bałagan.

1 polubienie

Wystarczy czytać komunikaty.

W uzasadnionych przypadkach możemy zmienić administracyjnie - najlepiej daj znać na admin@dobreprogramy.pl.

Dzięki, odezwę się wkrótce :slight_smile:

Login może się składać wyłącznie z:

  1. liter alfabetu (bez liter diakrytyzowanych),
  2. cyfr,
  3. znaków _ - . (podkreślenia, dywizu i kropki).

Dobry nick to np. ten: Wolalem_stare-DP.
Zły nick, to np. ten: Wolałem stare DP!

Jasne? Bo naprawdę nie wiem, kto tego może nie rozumieć…

Czego @Radek68 nie zrozumiałeś? :wink:

Dajcie już spokój. Wszystko jasno napisane jest na screenie, który wysłałem. :rofl:

2 polubienia

A co z anonimami? Dżesika mogłaby losowo nazywać hołotę:

2 polubienia

Ja to odczytuję, że DP choć w ten sposób dopinają się do trendów światowych :thinking:

Prosty test: https://ssl.dobreprogramy.pl/ZmianaNicka.html

Nie otworzy się “edytor” nicka, to nick jest “OK”.

1 polubienie

Dzięki Bogu mój nick jest w porządku.

Zapewniam cię, że Bóg na pewno nie miał nic wspólnego z twoim nickiem. Gdyby miał wymyśliłby coś bardziej oryginalnego. :wink: