Obowiązkowa rejestracja numeru telefonu

W sieci, wyczytałem iż po wejściu w życiu ustawy antyterrorystycznej należy zarejestrować do końca 2016 roku każdy telefon na kartę, gdyż może zostać on wyłączony, czy to prawda ? gdyż nie chciał bym utracić numeru telefonu.

Rejestrować trzeba będzie kartę SIM a nie telefon a czas masz do 1 grudnia 2016. To co się stanie z zablokowaną kartą SIM i jej zawartością (doładowania itp) będzie zależne od samego operatora.

Czas ma do 1 lutego 2017 roku.

Dokładnie :slight_smile:

No cóż skoro to prawda to sobie w najbliższym czasie zarejestruje, gdyż salon mam nie daleko.

Rejstraja telefonów na kartę już w całej europie jest czymś normalnym. Idziesz do salonu, podajesz dowód podpisujesz i to wszytko. A np w Play 

dostajesz 10 gb i zależy ile u nich jesteś od 100 do 500 pln doładowania, 

 

Rzeczywiście, wynika to z opóźnień w podpisywaniu, jeszcze chyba + 7 i +30 dni i dopiero pół roku.

Kuba 11~ Jeszcze jedna sprawa, uważaj co będziesz podpisywał u operatora podczas rejestracji karty,

bo operatorzy " salony " wciskają do podpisania gotowe druki ze zgodą na otrzymywanie reklam itd… jest tego sporo .

“Rejstraja telefonów na kartę już w całej europie jest czymś normalnym” nie wiem czy w calej Europie- siostra  jest w Austrii i nie musi rejestrowac prepaidu. U nas czubki doszly dowladzy i bije im dekle.

Im biło zanim doszli do władzy, więc nie przekręcaj :P

No fakt masz racje :slight_smile: