Obowiązkowa rejestracja w celu komentowania

Wprowadźcie obowiązkową rejestrację w celu możliwości komentowania.

Wielu by chciało, ale Pudelek WP ma na to … Bo te anonimy nabijają wszystko.

Bajka, rzecz postulowana przez wszystkich “normalnych”, ale “słupki w Excelu” dla niektórych to bożek, taki złoty cielec.

2 polubienia

Nie, wszystkich normalnych to zagadnienie dokładnie wali, mają na tyle kolorowe, ciekawe życie, że nie spuszczają się nad zawartością/treścią bzdurnych komentarzy, kogo to interesuje, kilku nawiedzonych obija tylko bezsensowanie klawiaturę, naprawiacze cudzego biznesu za piątkę

Też jestem tego samego zdania…

Dlatego trzeba zacząć świnić po tajniaku, będzie na anonima.

Podejrzewam (aby nie napisać, że mam pewność), że tak właśnie się dzieje, że wielu sfrustrowanych tak właśnie robi.

Może wystarczy przywrócić ograniczenie czasowe, że komentarze niezalogowanych użytkowników pojawiają się najwcześniej po 12/24 godzinach? Ostudziło by to emocje nadpobudliwych pieniaczy :wink:

Wilk byłby syty i owca cała :wink:

2 polubienia

Patrzę pierwszych 8 tematów na głównej. Nie zauważam jakiegokolwiek problemu. Niezalogowani rzeczowi w komentarzach i nie ma potrzeby bicia piany na forum.
Znam jednak wpisy na głównej, gdzie paskudnie rozwijała się dyskusja. Takie zamykać!

Nasi kochani (lub nie) redaktorzy i blogerzy czasem stosują metody wsadzenia granatu w goowno. Na zażartej pyskówce budują swoją poczytność, poczytalność itd, a wychodzi nieodpowiedzialność i niepoczytalność.
Niektórzy wsadzają kija w mrowisko i patrzcie! Patrzcie! Ale te mrówki są porąbane!
To jest literackie zwyrodnienie. Jak pisał Amado? Pan na stanowisku przychodził do domu, przewracał żółwia do góry nogami i ze szczególnym upodobaniem godzinami patrzył, patrzył…
A szlag takie prowokacje clickbaitowe.
Zauważcie, że gro niezalogowanych wypowiada się merytorycznie z dużą dozą znajomości tematu. Przylepia się też niezalogowane guano i rozwija chamskie spory.
Wychodzi na to, że koniecznym będzie zamykanie komentowania w prowokujących newsach/blogach. Prowokacja, to oszustwo i zaprzeczenie inteligencji.
Utrzymywanie spamującego ścierwa, to rodzaj upodlenia rozumnych użytkowników.
Albo niezalogowane praktyku zostaną wyłączone, albo blokować komentowanie w prowokujących tematach. Całe szczęście, że to tylko sporadyczne zjawisko.

Kot zrobił teorię bezwzględności i smrodek na całe forum. roflmao

Uważajcie, bo zaraz przyjdzie ktoś z redakcji oświadczając, że komentujący to mały procent ruchu…

Tylko czemu jak są potrzebni to ich brak (pytanie retoryczne)?

Każdemu zabawy się w końcu nudzą. Chyba, że dobreprogramy.pl opłacają Anonimów.

To co my widzimy i to co widzi redakcja, różni się. Bo my nie widzimy komentarzy skasowanych. A te są pewnie takie, że te, które pozostały, na tle tych skasowanych wyglądają normalnie.

Mówisz o tych Ocenzurowanych??

Raczej tych, które zostały skasowane przez moderację. Czy to automatyczną, czy ręczną.

Czyli problemu nie widać, - to czemu KKK chce hurtowo wieszać niezalogowanych, albo topić w jednym worku?

Ja nie napisałem, że problemu nie widać. Napisałem, że problem inaczej wyglada z różnych punktów widzenia. Tym co te punkty różnicuje jest wiedza o konkretnej treści kasowanych komentarzy.

Innymi słowy jest gorzej niż wygląda :joy:

Bardziej cenzurują niż Trump Facebooka :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A Trumpa zaczął cenzurować Twitter. :joy::joy::joy: