Obóż komputerowo

Witam.

W te wakacje chciałbym gdzieś pojechać lub coś ten teges (mama mnie wygania) :stuck_out_tongue: Wpadła na pomysł bym poszukał na necie jakiegoś obozu (w Polsce). Według mnie ciekawy by był obóz komputerowy tylko gdzie takowego szukać?? Ja sobie wyobrażam taki obóz, że gralibyśmy w jakieś gry sieciowe a potem kto wie co byle grać lub robić coś na komputerach. CZy są w ogóle organizowane takie obozy? Jeśli tak prosze o linka cokolwiek.

Ps. jeśli to ważne mam 15 lat

Nie lepiej pojechać na normalny obóz? Nie komputerowy? Szkoda życia na ciągłe granie :slight_smile:

Jedź na normalny obóz. Poznasz fajne dziewczyny bo one jeżdżą w dużych ilościach na obozy, tylko nie jakieś komputerowe. Przynajmniej wywieziesz z obozu jakieś wspomnienia… a o tym, że kogoś tam zabiłeś przez sieć zapomnisz po tygodniu.

edit :stuck_out_tongue:

nie widziałem postu wyżej Ice’a

Jakoś na zielonej szkole czy, koloniach nie bawiłem się super… laske to ja moge znależć u mnie w mieście. Nie tylko gram, lecz pływam :smiley:

obóz to nie to samo co zielona szkoła czy kolonie. Na obozie masz większą swobodę, nie musisz podążać ślepo za nauczycielem/wychowawcą.

W zimie sobie możesz grać długie wieczory itd, a nie jak masz wakacje. Wtedy trza zaszaleć i odpocząć od wszystkiego komputera itd. Pojedź na normalny obóz nad morze i się zabaw porządnie :slight_smile:

siedzieć w domu na kompie jeszcze na obóz jedziesz też kompa używać jak bym miał jechać to bym do worka wsadził komputer i komórkę jakby dobre towarzystwo było hehe;)