Obramowania w FF - problem

zrobiłem menu, działa mi juz calkiem fajnie tylko jest jeden mankament który bardzo mnie drażni, chodzi o to że mozilla (na innych jeszcze nie sprawdzałem) po kliknięciu robi takie białe ramki z prawej i z lewej strony kazdego odnosnika. Bardzo mnie to drazni i chcialbym się tego pozbyć jednak nie wiem jak próbowałem juz kilka sposobow jednak nic to nie daje. Może ktoś miał taki problem lub potrafi mi pomóc, z góry dzięki.

http://www.3hp.pl/firma.html problem pod tym adresem

Mówisz o białej przerywanej ramce po kliknięciu?

Tego nie usuniesz (chyba, bo to funkcja programu a nie interpretacja dokumentu html), to po prostu FF oznacza aktywny element. Mnie to na przykład się podoba bo widzę gdzie jest obszar aktywny linku.

Dopisać do linku

onfocus=”blur()”

czyli np.

link[/code]

Tego jednak się nie usuwa, to ułatwia nawigacje na stronie. Tak robi każda przeglądarka.

Ps. W firefox można to wyłączyć w przeglądarce, wpisujesz w pasek adresu about:config -> szukasz browser.display.focus_ring_width i zmieniasz z 1 na 0. Klik na wartości i wybierasz modyfikuj. Ja to wyłączyłem W firefox i jest to najlepsze rozwiązanie jeśli Ciebie denerwuje to a używasz firefox.

no dobra a zauważcie ze jak sie klika w firmę to nie ma tego paseczka ktory mozilla robi z lewej strony… a w ostatnia zakladke czyli w cennik jest…

mysle ze jest to spowodowane tym ze efekt odstepu w css robiłem poprzez komende border-right: 1px #color; odstepy musza byc ale to sie da usunac bo na logo tak samo sie robiło (logo jest obrazkiem) i udało mi sie tego pozbyc…

Koledze pewnie chodzi o najzwyklejszy w świecie outline.

Likwidujesz go dopisując w stylach na “a” parametr “outline: none;”

Możesz też zrobić to pojedynczo np

firma[/code]

ale po co się męczyć :stuck_out_tongue: