Obraz iso mandrivy 2007 i nagranie na dvd?

już się zamotałem, mam pytanie czy mam nagrać cały obraz iso free mandriva dvd 2007 o pojemności 4 giga z kawałkiem, a może trzeba nagrać na płytkę to : C:\Documents and Settings\Andrzej\Pulpit\mandriva-free-2007-DVD\i586\install\images i tam tez znajduje sie obraz iso ? chodzi mi oplik boot ?

Gdy na dvd nagram cały obraz iso 4 giga, to mam problem z instalką, a bym zapomniał, w obrazie iso który sciągnąłem są dwa katalogi i586 i x86_64, w poniższych katalogach znajdują się także obrazy boot, więc nie wiem już który plik iso nagrać, jakaś porada ?

nagrywasz normalnie iso i na plycie sa dwa katalogi i586 i x86_64 i tak ma byc

chodzi o to ze w wersji 2007 na jednej plycie dvd masz dwie wersje systemu 32bit i 64bit a przy bootowaniu z plyty instalator sam wykryje jaki masz sprzet i ruszy z instalacja

oczywiscie jezeli masz 64bit procek a chcesz instalowac wersje 32bit systemu to mozesz to zrobic wciskajac na pierwszym ekranie F3 a potem F6 i zmienic

tak tylko nagrałem własnie cały plik iso jako obraz bootowalny … botoje się ok, a po bocie, kiedy wybieram język instyalacji, i klikam na instaluj, wywala taki błąd : could not mount compressed loopback , dlaczego więc nie moge zainstaować sysa ?

nie bede pisal na obu forach wiec pisze tutaj

zakladam ze sprawdziles sumy kontrolne i obrazy sa ok

problem z "could not mount compressed loopback " widzialem juz w necie kilkakrotnie ale nie widzialem nigdzie rozwiazania i tak naprawde nie wiem od czego on zalezy ale nie jest to sposob wypalania plyty skoro wypaliles normalnie iso bo ja robilem to tak samo i u mnie dziala

edit:

zobacz tutaj

pisza ze problemem jest blad przy wypalaniu plyty wiec moze nagraj plyte jeszcze raz (jesli masz na dysku jakiegos linuksa to wypal to w k3b)

dobra, nzagrywam teraz mandrive 3 raz na dvd, zobaczymy :confused: