Obraz na drugim monitorze przesuwa się

Witam, dziś kupiłem sobie drugi monitor, wszystko ładnie działa tylko mam problem podczas gier, ponieważ gdy uruchomię grę na głównym ekranie w rozdzielczości np. 1280x980 to na drugi ekran przesuwają mi się ikony z pulpitu i otwarte okna w prawą stronę przez co nie mogę np. grać i oglądać filmu na fullscreenie bo obraz jest ucięty. Jeśli ktoś wie czy jest możliwość żeby coś z tym zrobić proszę o pomoc. Pozdrawiam

Ustaw zarówno rozdzielczość pulpitu jak i gry na taką samą, a najlepiej na taką jaka jest natywna dla wyświetlacza który ją wyświetla.

Ciężko jest mi opisać dokładnie o co mi chodzi, ale chciałbym uruchamiać grę w rozdzielczości 1280x980 a na drugim ekranie np. film na rozdzielczości 1920x1080 czy jest taka możliwość aby te rozdzielczości były od siebie niezależne? Dodam że gdy uruchamiam inną grę w rozdzielczości 1920x1080 wszystko jest ok nic się nie przesuwa jest tak jak powinno.

Niestety nie, w Windows będą od siebie zależne. Jeżeli ustawisz rozdzielczośc wyświetlacza gdzie leci gra na 1280x980, to ikony nie powinny “chodzić”. Albo rozdzielczość gry taką samą jak pulpit monitora (głównego?) na którym odpalasz grę.