Obraz na matrycy skacze podczas jej zamykania/otwierania

Witam, posiadam netbooka- samsung n220 i mam pewien problem z matrycą. Mianowicie, podczas zamykania/otwierania pokrywy obraz na monitorze skacze/przesuwa się, pikselizuje (np. część obrazu albo całość). Nie przeszkadza to w codziennym uzytkowaniu, gdyż wystarczy troszkę ‘ruszyć’ monitor i wszystko jest ok, ale trochę mnie to niepokoi i chciałbym to naprawić. Czy ktoś się orientuje co może się tam psuć i ile może kosztować wymiana? Bylem w dwóch serwisach i nie chcieli mi nic powiedzieć bez rozbierania laptopa, co za tym idzie, nie tam bezpłatnej wyceny, jeśli bym go tam zostawił, oni naprawiliby to i musiałbym zapłacić, a chciałbym wiedzieć czy to się w ogóle opłaca (3-letni netbook, bez gwarancji).

Jeśli dzieje się to gdy ruszasz matrycą, to najprawdopodobniej jest to taśma.

siwy991 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

niekiedy dzieje się samo, przy dotykaniu z tyłu monitora przy baterii, dużo mogłaby kosztować wymiana w serwisie, mniej więcej?

siwy991 , naprawdę uważasz, że taka zmiana czyni temat wystarczająco konkretnym? Dam Ci jeszcze jedną szansę i małą podpowiedź: Obraz na matrycy skacze podczas jej zamykania/otwierania. Prawda że brzmi wiele bardziej konkretnie?

Pozdrawiam,

Dimatheus

20013-09-11 17:23

Zmiana jest ok, więc pozwoliłem sobie usunąć Twojego posta o jej dokonaniu.