Obraz na monitorze tylko po restarcie

Witam!

Mam system Windows Vista Home Premium, oraz laptopa Sony VAIO VGN-FZ21M, czyli nieco starszego. Do tego monitor Gateway 19’.

Używam laptopa tak, że podłączam sobie do niego myszkę, klawiaturę i monitor i jest komputer stacjonarny. Wszystko działało sprawnie do czasu, kiedy pewnego razu nie musiałem się przeprowadzić. Przez kilka dni zamiast monitora używałem telewizora. Miałem problem, bo komputer w ogóle go nie wykrywał, podobnie telewizor nie miał sygnału, choć “centrum mobliności” informowało, że dodatkowy ekran jest podpięty. W końcu gdzieś głęboko w “ustawieniach ustawień ustawień” znalazłem jakąś opcję, którą kliknąłem i która umożliwiła współpracę laptopa z telewizorem.

Wróciłem do swojego monitora. Obraz jest, ale gdy chcę wypiąć monitor i pracować na ekranie laptopa, wtedy nic się na nim nie pojawia. Ekran laptopa jest dalej czarny, a obraz mam tylko na monitorze (gdy go wepnę, wszystko działa). Moje pytanie jest takie:

jak sprawić, aby komputer znowu automatycznie wykrywał mi nowo wpinane ekrany i aby przełączał się na ekran laptopa po usunięciu monitora?

Dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi.