Obraz Norton Ghost przypisany do rozmiaru partycji?


(Gawedapawel) #1

Witam. Mam zrobiony obraz partycji na którym jest świeżo zainstalowany Windows XP Pro SP2 PL tak żebym nie musiał za każdym razem przechodzić czasochłonną instalację tylko w momencie gdy coś się stanie przywracam świeżego Windowsa na partycję C. Moje pytanie jest takie. Czy ten obraz partycji jest konkretnie przypisany do tego rozmiaru partycji i ani grama więcej/mniej bo obraz nie zostanie przywrócony? Pytam bo chciałbym zwiększyć rozmiar takowej partycji a następnie przywrócić na nią właśnie wcześniej wykonany obraz partycji. Czy ten sposób przejdzie. Czy czeka mnie najpierw powiększenie rozmiaru partycji, następnie instalacja świeża XP a jeszcze później wykonanie obrazu?


(fiesta) #2

Rozmiar partycji będziesz mógł zmienić nawet po odtworzeniu systemu z obrazu, np programem Paragon Hard disk manager. Pełna wersja dostępna w ostatnim numerze PC FORMAT za jedyne 4,90 zł.


(Gawedapawel) #3

No oki, wiem że mogę teraz w środowisku Windows nawet zmienić chociażby za pomocą Partition Magic, ale czy da się później na tej nowej (powiększonej) partycji przywrócić stary obraz?


(floyd) #4

Tak


(Raffabian) #5

Siema a gdzie mam szukac tego programu i jak pobrac? :wink:


(fiesta) #6

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … st+12.0+PL