Obraz Norton Ghost przypisany do rozmiaru partycji?

Witam. Mam zrobiony obraz partycji na którym jest świeżo zainstalowany Windows XP Pro SP2 PL tak żebym nie musiał za każdym razem przechodzić czasochłonną instalację tylko w momencie gdy coś się stanie przywracam świeżego Windowsa na partycję C. Moje pytanie jest takie. Czy ten obraz partycji jest konkretnie przypisany do tego rozmiaru partycji i ani grama więcej/mniej bo obraz nie zostanie przywrócony? Pytam bo chciałbym zwiększyć rozmiar takowej partycji a następnie przywrócić na nią właśnie wcześniej wykonany obraz partycji. Czy ten sposób przejdzie. Czy czeka mnie najpierw powiększenie rozmiaru partycji, następnie instalacja świeża XP a jeszcze później wykonanie obrazu?

Rozmiar partycji będziesz mógł zmienić nawet po odtworzeniu systemu z obrazu, np programem Paragon Hard disk manager. Pełna wersja dostępna w ostatnim numerze PC FORMAT za jedyne 4,90 zł.

No oki, wiem że mogę teraz w środowisku Windows nawet zmienić chociażby za pomocą Partition Magic, ale czy da się później na tej nowej (powiększonej) partycji przywrócić stary obraz?

Tak

Siema a gdzie mam szukac tego programu i jak pobrac? :wink:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … st+12.0+PL